Kredyt hipoteczny w Banku Zachodnim WBK w letniej odsłonie

Z rynku

Dla wszystkich szykujących się do zakupu nowego mieszkania, Bank Zachodni WBK przygotował wakacyjną promocję: Kredyt Mieszkaniowy w Letniej Odsłonie. Kredytobiorcy nie płacą prowizji za udzielenie kredytu oraz otrzymują preferencyjną stawkę marży. Promocja trwa do 31 sierpnia.

Dla wszystkich szykujących się do zakupu nowego mieszkania, Bank Zachodni WBK przygotował wakacyjną promocję: Kredyt Mieszkaniowy w Letniej Odsłonie. Kredytobiorcy nie płacą prowizji za udzielenie kredytu oraz otrzymują preferencyjną stawkę marży. Promocja trwa do 31 sierpnia.

#BankZachodniWBK przygotował wakacyjną promocję: Kredyt Mieszkaniowy w Letniej Odsłonie #kredyty #kredytymieszkaniowe #BZWBK @BankZachodniWBK

- Zazwyczaj poszukując najkorzystniejszego kredytu hipotecznego zastanawiamy się, czy wybrać ten z prowizją i niższą marżą, czy lepiej będzie nie płacić prowizji, ale zaakceptować wyższą marżę. Pomagamy rozwiązać ten dylemat. W naszej promocji Kredyt Mieszkaniowy w Letniej Odsłonie nie ma prowizji, a marża uzależniona jest od wysokości wkładu własnego i wynosi jedynie 1,79% lub 1,99%. To oczywiście oznacza niższe raty i łatwiejszy sposób finansowania nieruchomości – mówi Agnieszka Nachyła z Banku Zachodniego WBK.

Ile może wynieść RRSO?

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu zabezpieczonego hipoteką wynosi 4,12%, przy założeniu okresu kredytowania 290 miesięcy, całkowitej kwoty kredytu (bez kredytowanych kosztów)  272 644 zł, całkowitej kwoty do zapłaty 427 194,88 zł i oprocentowaniu zmiennym 4,69% w skali roku.

Prowizja 0%

Z promocji Kredyt Mieszkaniowy w Letniej Odsłonie mogą skorzystać wszystkie osoby, które posiadają lub otworzą konto osobiste w Banku Zachodnim WBK, na które wpływa wynagrodzenie, emerytura, renta lub dochody z innego tytułu w wysokości minimum 2 tys. zł miesięcznie. Wystarczy, że w okresie od 4 czerwca do 31 sierpnia złożą wniosek o określenie wstępnych warunków kredytu. Kwota kredytu powinna wynosić minimum 150 tys. zł (bez względu na cel kredytowania) i nie może przekraczać 80% wartości nieruchomości mającej stanowić zabezpieczenie. Dzięki temu, marża banku wyniesie 1,99%. Klienci, których kwota kredytu nie przekroczy 60% wartości nieruchomości, mogą liczyć na marżę w wysokości jedynie 1,79%. W obu przypadkach bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.Po otrzymaniu wstępnych warunków kredytu, należy złożyć wniosek o udzielenie kredytu, który zostanie zweryfikowany i jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, możemy zawrzeć umowę o kredyt ze zmiennym oprocentowaniem na promocyjnych warunkach.

Wystarczy złożyć wniosek o otworzenie konta osobistego w dowolnej placówce banku, przez internet lub telefonicznie przez infolinię. W ten sam sposób można uzyskać szczegółowe informacje o promocji Kredyt Mieszkaniowy w Letniej Odsłonie. Informacje są także dostępne we wszystkich firmach współpracujących z BZWBK, z którymi bank ma podpisane umowy o świadczenie usług pośrednictwa w zakresie kredytów hipotecznych.

Źródło: Informacja prasowa BZ WBK

Udostępnij artykuł: