Kredyt konsolidacyjny bez napinki

Bankowość

W Banku BPH ruszyła promocja kredytów konsolidacyjnych dla klientów indywidualnych. Bank proponuje niskie oprocentowanie, wynoszące jedynie 4,9 proc. w całym okresie kredytowania.

Każdy klient, który skonsoliduje w Banku BPH kredyt lub kredyty z innych banków lub SKOK-ów w wysokości co najmniej 5 tys. zł, otrzyma promocyjne oprocentowanie 4,9 proc. W ramach promocji można przenosić i łączyć kredyty ratalne, gotówkowe, samochodowe, czy mieszkaniowe o wartości do 150 tys. zł. Spłatę kredytu można rozłożyć nawet na 10 lat.

– Wiosna to okres porządków po zimie. Dotyczy to także finansów osobistych. Przeniesienie kredytów do Banku BPH i zamiana ich na jeden, nisko oprocentowany kredyt konsolidacyjny pozwoli uporządkować sytuację kredytową, a gwarancja niskiego oprocentowania w połączeniu z długim okresem kredytowania umożliwią wygodną i „bez napinki” spłatę rat. Warto ponadto zwrócić uwagę, że pozostałe koszty w tej ofercie również są bardzo niskie. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego wynosi niespełna 9 proc. – mówi Maciej Marchewicz, dyrektor Biura Kredytów Konsumenckich w Banku BPH.

Promocja potrwa do końca maja. Wniosek o kredyt można złożyć w oddziałach lub placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem bankowej infolinii. Kredyt konsolidacyjny udzielony w ramach promocji nie może być przeznaczony na spłatę kredytów zaciągniętych w Banku BPH.

Źródło: Bank BPH

 

Udostępnij artykuł: