Kredyt online na oświadczenie dla profesjonalistów w FM Banku

Bankowość

FM Bank jako jedyny na rynku daje profesjonalistom możliwość wzięcia kredytu gotówkowego online tylko na oświadczenie.

FM Bank jako jedyny na rynku daje profesjonalistom możliwość wzięcia kredytu gotówkowego online tylko na oświadczenie.

FM Bank wdrożył innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu klienci składają wniosek kredytowy przez aplikację internetową, a decyzję kredytową otrzymują online. Cały proces wraz z wypełnieniem wniosku trwa zaledwie 2-3 minuty. To nowoczesne narzędzie zostało przygotowane z myślą o przedstawicielach wolnych zawodów, którzy prowadzą własną działalność i nie mają czasu na wizytę w oddziale banku.

- Zależało nam, żeby wniosek kredytowy był bardzo prosty, a czas oczekiwania na decyzję kredytową jak najkrótszy i to nam się udało. Klient we wniosku wpisuje tylko pięć danych - tłumaczy Anna Wydrzyńska-Czosnyka, Dyrektor Departamentu Bankowości Mikro i Małych Przedsiębiorstw w FM Banku PBP. - Obecnie żaden bank nie oferuje przedstawicielom wolnych zawodów, którzy prowadzą działalność gospodarczą, tak wysokich kredytów gotówkowych na oświadczenie o dochodach z decyzją kredytową online.

Maksymalna kwota kredytu Profesja Online oferowana przez FM Bank wynosi 350 tys. zł, a w procesie jego udzielania bank nie wymaga udokumentowania dochodów. Wiążąca decyzja kredytowa, w oparciu o wprowadzone dane, zostaje wydana w kilka sekund po wypełnieniu formularza na stronie https://profesja.fmbank.pl/ w którym należy wpisać jedynie: numer telefonu, NIP, PESEL, serię i numer dowodu osobistego oraz wysokość dochodu. Klient otrzymuje informację o maksymalnej kwocie kredytu jaki może otrzymać, a następnie sam decyduje jaką kwotą kredytu jest zainteresowany oraz wskazuje okres kredytowania (maksymalny to 10 lat).

Doradca FM Banku dojeżdża do klienta pod wskazany przez niego adres z dokumentami do popisania. Klient nie musi przychodzić do oddziału banku.

- Wiemy, że profesjonaliści cenią spersonalizowane podejście do swoich potrzeb, a od banku oczekują elastyczności. Kredyt Profesja Online spełnia wymagania naszych klientów - mówi Anna Wydrzyńska-Czosnyka.

Przedstawiciele zawodów, którzy mogą skorzystać z kredytu Profesja Online to: lekarze, stomatolodzy, lekarze weterynarii, protetycy stomatologiczni, notariusze, adwokaci, komornicy sądowi, radcy prawni, architekci, biegli rewidenci, doradcy podatkowi, geodeci, właściciele biur rachunkowych, mgr farmacji (właściciele aptek), psycholodzy, rzeczoznawcy majątkowi, tłumacze przysięgli.

Źródło: FM Bank PBP S.A.

Udostępnij artykuł: