Kredyt w eurobanku z gwarancją szybkości

Bankowość

eurobank przedłużył akcję promującą kredyt gotówkowy z gwarancją szybkości "Dziś gotówka albo stówka", zwiększając maksymalną kwotę dostępną w ramach akcji do 50 000 zł.

eurobank przedłużył akcję promującą kredyt gotówkowy z gwarancją szybkości "Dziś gotówka albo stówka", zwiększając maksymalną kwotę dostępną w ramach akcji do 50 000 zł.

W ramach akcji "Gwarancja szybkości" eurobank gwarantuje klientom wypłatę środków jeszcze tego samego dnia, w którym złożą wniosek kredytowy (wraz z kompletem dokumentów potwierdzających źródło i wysokość dochodów) oraz podpiszą umowę kredytową. W przypadku niezrealizowania wypłaty w tym samym dniu, klient otrzymuje 100 złotych rekompensaty za spóźnienie. Akcja "Gwarancja szybkości" ruszyła 1 marca 2015 r. i potrwa do 31 maja 2015 r.

Szybkość i wygoda na co dzień

Szybkość to nie jedyna zaleta oferty. Spłata kredytu może zostać rozłożona nawet na 108 rat. Klienci mają też możliwość dowolnego wybrania dnia, w którym będą spłacać raty. O zbliżającym się terminie płatności przypomną im SMS-y. Po 6 miesiącach terminowego spłacania mogą skorzystać z wakacji kredytowych - czyli czasowego zawieszenia spłaty rat kredytu. Użytkownicy mobilnej aplikacji eurobank mobile mają możliwość sprawdzenia informacji dotyczących zaciągniętego kredytu w dowolnym miejscu i czasie. Warunkiem otrzymania kredytu jest potwierdzenie uzyskiwanych dochodów. Dokumentem akceptowanym przez eurobank może być zaświadczenie o zarobkach, wyciąg z konta bankowego, druk RMUA wystawiony w ciągu ostatnich 3 miesięcy, czy aktualny PIT 11 lub PIT 40.

Sprawa dla Adamczyka

Akcji towarzyszy kampania reklamowa obejmująca spoty radiowe i telewizyjne z udziałem Piotra Adamczyka w ogólnopolskich i tematycznych stacjach radiowych i telewizyjnych, Internet oraz placówki eurobanku (witryny, plakaty, ulotki). Za jej przygotowanie i realizację odpowiadają agencja reklamowa GPD, dom mediowy Starcom oraz dom produkcyjny Propeller.

Źródło: eurobank

Udostępnij artykuł: