Kredyt z pakietem bezpieczeństwa pozwoli odroczyć ratę i skorzystać z pomocy prawnej

Z rynku

Aż 40% opóźnień w spłacie raty kredytu to efekt nieprzewidzianych wydatków – pokazuje badanie Nest Banku. Z myślą o większym komforcie pożyczania, z początkiem lutego Nest Bank wprowadził do oferty Nest Pakiety dla Zaradnych.

Aż 40% opóźnień w spłacie raty kredytu to efekt nieprzewidzianych wydatków – pokazuje badanie Nest Banku. Z myślą o większym komforcie pożyczania, z początkiem lutego Nest Bank wprowadził do oferty Nest Pakiety dla Zaradnych.

Kredyt #NestBank z pakietem bezpieczeństwa pozwoli odroczyć ratę i skorzystać z pomocy prawnej

Dzięki pakietom bezpieczeństwa dołączonym do umowy kredytowej klienci zostają objęci ochroną na wypadek nieprzewidzianych sytuacji losowych. Nest Pakiety dla Zaradnych umożliwiają odroczenie spłaty raty kredytu, skorzystanie z pomocy medycznej i prawnej oraz ze wsparcia hydraulika, elektryka, szklarza, stolarza czy dekarza.Od początku działalności Nest Bank kładzie nacisk na rozwiązania wspierające rodziny i rodzinne firmy, dopasowane do ich codziennych potrzeb. W ofercie znalazły się chociażby Nest Rodzinne Oszczędności, gwarantujące oprocentowanie rosnące wraz z liczbą członków rodziny, oferta dedykowana dla beneficjentów 500+ czy preferencyjny kredyt dla sukcesorów przejmujących rodzinną firmę. Od lutego w ofercie dostępny jest także nowy produkt zaplanowany z myślą o osobach zawierających umowę kredytową.

Poduszka bezpieczeństwa dla kredytibiorców

– Osoby korzystające z kredytów najczęściej obawiają się nieoczekiwanych zdarzeń, które spowodują, że nagle pogorszy się ich sytuacja finansowa. Co ciekawe, aż 40% naszych klientów deklaruje, że jeżeli spóźniają się ze spłatą raty, to właśnie z powodu nieprzewidzianych wydatków. W takich sytuacjach oczekują od banku wsparcia w rozwiązaniu ich chwilowych problemów – mówi Bartłomiej Babicz, Dyrektor Zarządzający Obszarem Bankowości Detalicznej w Nest Banku –­ W odpowiedzi na te potrzeby przygotowaliśmy Nest Pakiety dla Zaradnych, czyli swego rodzaju „poduszkę bezpieczeństwa”, która zwiększa komfort korzystania z kredytu – dodaje Bartłomiej Babicz z Nest BankuNest Pakiety dla Zaradnych zapewniają wsparcie medyczne,  pomoc prawników oraz specjalistów m.in. hydraulika, elektryka, szklarza, stolarza czy dekarza, a także możliwość przesunięcia płatności raty kredytu o 1 miesiąc. Z Nest Pakietów dla Zaradnych mogą skorzystać osoby zawierające umowę kredytową w ramach Nest Gotówki lub Nest Konsolidacji.

Dwa warianty ubezpieczenia

Bank przygotował dwa warianty ubezpieczenia: Nest Pomoc lub Nest Pomoc i Bezpieczeństwo. Pakiet Nest Pomoc to pakiet podstawowy, w ramach którego otrzymujemy wsparcie specjalistów w razie problemów medycznych, domowych i z urządzeniami RTV/AGD. Z usług specjalistów od RTV i AGD, objętych pakietem, możemy skorzystać 4 razy w roku.Nest Pomoc i Bezpieczeństwo jest rozszerzoną wersją pierwszego pakietu. Decydując się na niego zwiększamy zakres ochrony o ubezpieczenie ochrony prawnej - oferujące pomoc prawników w sytuacjach życia codziennego, a także ubezpieczenie NNW na kwotę 50 tys. złotych oraz możliwość skorzystania z przerwy od raty na 1 miesiąc. Każdy korzystający z pakietów będzie mógł, bez dodatkowych opłat, do czterech razy w roku dokonać zmiany warunków umowy kredytu a także skorzystać z usługi wydania zaświadczeń i opinii bankowych oraz kopii dokumentów kredytowych.

Źródło: Nest Bank

Udostępnij artykuł: