Kredyty gotówkowe z oprocentowaniem tylko 7,99% i konsolidacja bez prowizji

Bankowość

Jeszcze do końca października br. będzie można skorzystać z dwóch promocji Deutsche Bank PBC, w ramach których gotówka na dowolny cel dostępna jest z oprocentowaniem 7,99%, a kredyty konsolidacyjne zwolnione są z prowizji za ich przyznanie.

Taniej być nie może – kredyty gotówkowe z oprocentowaniem 7,99%
W ramach tej promocji oprocentowanie kredytów gotówkowych w wysokości od 20 tys. zł do 50 tys. zł wynosi tylko 7,99%. Oferta skierowana jest do osób uzyskujących dochody
w wysokości min. 3500 zł netto w oparciu o umowę o pracę lub przedstawicieli wolnych zawodów takich jak lekarze, stomatolodzy, lekarze weterynarii, księgowi czy architekci prowadzący działalność gospodarczą. Prowizja z tytułu udzielenia kredytu wynosi 5%.

0% prowizji przy konsolidacji zobowiązań

Osoby chcące skonsolidować zadłużenie, a jednocześnie uzyskać dodatkowe środki na dowolny cel, mogą skorzystać z dedykowanej, promocyjnej oferty kredytu gotówkowego. Preferencyjne warunki polegają na zwolnieniu z prowizji z tytułu udzielenia kredytu. Oprocentowanie wynosi 11,99%. Promocją objęte są kredyty w wysokości  od 20 tys. zł do 150 tys. zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest przeznaczenie przynajmniej 50% udzielonej kwoty kredytu na konsolidację zobowiązań w innych bankach, a także brak aktywnego kredytu w Deutsche Bank PBC na dzień złożenia wniosku.

Z obu promocji mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek kredytowy do 31 października 2013 r.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji zawarte są w Regulaminach dostępnych na stronie www Banku:
https://www.deutschebank.pl/product-doc-6258698.bdoc
https://www.deutschebank.pl/product-doc-6258697.bdoc

Źródło: Deutsche Bank PBC S.A.

 

Udostępnij artykuł: