Kupuj na raty i wygraj ich spłatę!

Bankowość

Credit Agricole zachęca klientów do zakupów ratalnych w sklepach stacjonarnych oraz w internetowych. Bank zaprasza do udziału w loterii "Spłacamy Twoje Raty", w której klienci mogą wygrać spłatę całości zobowiązania, które zaciągnęli.

Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest złożenie – do 02.04.2015 r. – wniosku o kredyt na zakup towarów lub usług w jednym ze sklepów internetowych z płatnością CA Raty lub też
w jednym ze sklepów stacjonarnych, oznaczonych naklejką LUKAS Finanse oraz zgłoszenie uczestnictwa w loterii poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej banku: www.splacamy-twoje-raty.pl

Maksymalna wartość kredytu na sfinansowanie zakupu towaru lub usługi, umożliwiająca wzięcie udziału w loterii wynosi 4000 zł, natomiast maksymalna długość okres kredytowania 36 miesięcy.

Klienci mają 60 szans na wygranie spłaty swojego zobowiązania. Losowania odbywają się codziennie – w dni robocze – od 05.02. do 07.04.2015 r. Klienci mają 60 szans na wygranie spłaty swojego zobowiązania. Losowania odbywają się codziennie – w dni robocze – od 05.02. do 07.04.2015 r.

Regulamin loterii dostępny jest na stronie http://www.splacamy-twoje-raty.pl.

Źródło: Credit Agricole Bank Polska

Udostępnij artykuł: