Kwietniowe „Gorące oferty” dla klientów Citi Handlowy

Bankowość

W tym miesiącu posiadacze Kart wydanych przez Citi Handlowy otrzymują specjalne zniżki m.in. w Yves Rocher, Komputronik, Centrum Wina, Hexeline, czy Zalando. "Gorące oferty" to limitowane w czasie rabaty  przygotowywane przez bank wraz z partnerami programu.

Klienci Citi Handlowy oprócz regularnych rabatów w ramach Programu Rabatowego, który daje im zniżki nawet do 50% w ponad 4800 punktach usługowo-sprzedażowych w całej Polsce, mogą korzystać z tzw. “Gorących Ofert”.

Aktualna lista zniżek:

  • Yves Rocher – 30% zniżki na produkty dla klientów Citi Handlowy. Promocja nie dotyczy produktów oznaczonych “Zielonym Punktem”, akcesoriów kosmetycznych, zestawów i zabiegów kosmetycznych. Promocje nie łączą się. Oferta ważna do 30.04.2015.
  • Komputronik – 200 zł rabatu na zakup laptopa Acer Aspire V3-371-316Q. Szczegóły oferty oraz kupon promocyjny do wydruku dostępny na www.citirabaty.pl. Promocje nie łączą się. Oferta ważna do 30.04.2015.
  • Liberty Ubezpieczenia – 10% rabatu na ubezpieczenia komunikacyjne dla klientów Citi Handlowy. Aby skorzystać z rabatu przy zamawianiu należy podać hasło “CITIKARTA”. Szczegóły promocji na www.citirabaty.pl. Oferta ważna do 30.04.2015.
  • Zalando – 10% rabatu dla klientów Citi Handlowy. Aby skorzystać z rabatu należy podać hasło “NCC65RFS4N”. Minimalna kwota zakupu to 200 zł. Z kodu promocyjnego można skorzystać tylko raz. Promocje nie łączą się. Oferta ważna do 30.04.2015.
  • Dominium Pizza – 50% rabatu na pizzę – Con Carne, Vegetariana oraz Classica przy płatności Kartą Citibank. Promocja obowiązuje wyłącznie w CH Bonarka City Center w Krakowie. Oferta ważna do 12.04.2015.
  • Centrum Wina – 20% rabatu dla klientów Citi Handlowy. Oferta obowiązuje wyłącznie w CH Stary Browar w Poznaniu. Promocje nie łączą się. Oferta ważna do 30.04.2015.
  • Hexeline – 15% rabatu dla klientów Citi Handlowy. Promocja obowiązuje wyłącznie w salonie Hexelinie w Krakowie, ul. Rynek 40. Oferta ważna do 30.04.2015.

Informacje o aktualnych “Gorących ofertach” klienci otrzymują w mailingach, przesyłanych co dwa tygodnie. Dodatkowo o wszystkich ofertach bank informuje na fanpage Citi Mobile PL, który ma 150 tys. fanów oraz na stronie www.citirabaty.pl.

Program Rabatowy Kart Płatniczych Citi Handlowy to pierwszy tego typu program na polskim rynku, który wciąż pozostaje w czołówce, jeśli chodzi o liczbę partnerów oraz miejsc, w których klienci mogą skorzystać ze specjalnych zniżek.

Więcej o Programie Rabatowym tutaj

Marta Zalewska-Naser
City Handlowy

Udostępnij artykuł: