Liberty Direct z ofertą na Guper.pl

Finanse i gospodarka

Rusza promocja Liberty Direct na Gruper.pl. Osoby, które od 6 do 12 grudnia br. nabędą na portalu kupon promocyjny za 39 zł otrzymają przy zakupie pakietu polis OC i Autocasco Standard w Liberty Direct 250 zł zniżki. To już kolejna oferta ubezpieczyciela w serwisie zakupów grupowych. W lipcu br. firma jako pierwszy ubezpieczyciel na rynku zorganizowała podobną akcję na Groupon.pl.

„Promocja OC i AC Liberty Direct na Groupon.pl spotkała się z dużym zainteresowaniem Warszawiaków, dlatego postanowiliśmy zorganizować ją ponownie na szerszą skalę. Tym razem rabat 250 zł na pakiet polis oferujemy użytkownikom serwisu Gruper.pl, których jest już 1,5 mln. Jesteśmy przekonani, że wśród nich znajdzie się wielu kierowców chętnych do skorzystania z tak atrakcyjnej zniżki” – komentuje Marta Perwenis, Kierownik Działu Sprzedaży Internetowej Liberty Direct.

Kupony uprawniające do zniżek na polisy Liberty Direct będą ważne przez 3 miesiące. Będzie można z nich skorzystać przez stronę internetową ubezpieczyciela lub pod numerem telefonu: 22 589 93 30. Osoby, które zdecydują się na ubezpieczenie samochodu będą mogły skorzystać z szerokiej ochrony oferowanej w ramach pakietu OC z Mini Assistance i AC Standard, który obejmuje:

  • Szkody związane z udziałem samochodu w ruchu drogowym, których następstwem jest uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie pojazdu lub jego wyposażenia (w tym również szyb) powstałe w wyniku wypadku drogowego oraz kradzieży.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie oraz powstałe na skutek wystąpienia huraganu, gradu, powodzi czy pożaru.
  • Pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego oraz pomoc informacyjną.

Oferta przeznaczona dla nowych Klientów Liberty Direct. Nowy Klient jest to osoba, która nie miała aktywnej polisy w Liberty Direct w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Promocja dostępna jest na stronie: www.gruper.pl

Udostępnij artykuł: