Link do płatności e-commerce dla korzystających z Cinkciarz Pay

Bezgotówkowo / Z rynku

Sklepy internetowe korzystające z Cinkciarz Pay mają już do dyspozycji usługę „link do płatności”. Dzięki niej zyskują możliwość generowania i wysyłania linków do zapłaty online, które pozwalają ich klientom błyskawicznie regulować należności, czytamy w komunikacie Firmy.

Cinkciarz Pay, strona e-sklepu na monitorze
Źródło: Cinkciarz.pl

Sklepy internetowe korzystające z Cinkciarz Pay mają już do dyspozycji usługę „link do płatności”. Dzięki niej zyskują możliwość generowania i wysyłania linków do zapłaty online, które pozwalają ich klientom błyskawicznie regulować należności, czytamy w komunikacie Firmy.

Usługa „link do płatności” dla merchantów to szybki, wygodny i bezpieczny sposób na przyjmowanie jednorazowych wpłat od kupujących w sklepach internetowych.

Właściciele e-commerce, korzystający z systemu Cinkciarz Pay, mogą wysyłać klientom link za pomocą dowolnego komunikatora, e-maila lub każdej innej formy kontaktu elektronicznego.

Czytaj także: Nowe zasady w e-commerce, warunki przyjmowania płatności przez małe i średnie firmy takie jak dla największych graczy na rynku

Klient z gwarancją kwoty i waluty

Link, z ustawioną datą wygaśnięcia, prowadzi kupującego bezpośrednio do realizacji płatności. Klient e-commerce ma dowolność – może wybrać nie tylko metodę płacenia, ale także walutę, w której chce dokonać wpłaty. Do sklepu trafią środki w takiej kwocie i walucie, jakiej oczekiwał, tworząc link do płatności.

Klienci sklepów korzystających z Cinkciarz Pay mają do dyspozycji szeroki wybór walut – oprócz złotego użytkownicy mogą płacić w 27 innych walutach. Oferta Cinkciarz.pl dla biznesu jest doceniana nie tylko przez sprzedawców z Polski, ale także z zagranicy, których klienci z różnych krajów wolą płacić swoją lokalną walutą.

Do sklepu trafią środki w takiej kwocie i walucie, jakiej oczekiwał (klient) tworząc link do płatności

Dzięki Cinkciarz Pay sklep może nadal przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w euro), jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach.

Czytaj także: Forum Usług Płatniczych 2021: Dokąd zmierzamy z nowoczesnymi płatnościami?

Coraz większa oferta metod płatności

Obecnie w Cinkciarz Pay są już dostępne następujące metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), PayPal, przelewy online Pay-By-Link, Trustly, Skrill, POLi czy iDEAL.

– Dzięki wymianie walut, lokalnym metodom płatności czy nowoczesnemu API nasi klienci biznesowi mogą efektywnie rozwijać swoją działalność na rynkach zagranicznych.

Nowa usługa rezonuje z pozostałymi rozwiązaniami dla firm od Cinkciarz.pl. Oferujemy dodatkowo m.in. przekazy pieniężne do zagranicznych kontrahentów, płatności online, audyt walutowy, eksperckie analizy rynkowe czy działania z zakresu RegTech – mówi Robert Błaszczyk, dyrektor departamentu klienta strategicznego w Cinkciarz.pl. 

Czytaj także: Polska Bezgotówkowa wspiera nie tylko instalację terminali płatniczych w administracji publicznej, ale także obsługę płatności online

Źródło: Cinkciarz.pl
Udostępnij artykuł: