Link4: Narodowy Test Kierowców

Finanse i gospodarka

Trwa Narodowy Test Kierowców - konkurs na Facebook'u zorganizowany przez Link4 wspólnie z programem Payback.

Trwa Narodowy Test Kierowców - konkurs na Facebook'u zorganizowany przez Link4 wspólnie z programem Payback.

Za pomocą specjalnej aplikacji po odpowiedzi na kilka pytań każdy biorący udział w konkursie otrzyma zwrotną informację, jakim jest typem kierowcy, oraz nagrodę gwarantowaną - 15 proc. zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne. Jeżeli posiada kartę Payback, otrzyma dodatkowo 50 punktów.

Trwa Narodowy Test Kierowców - konkurs na Facebook'u zorganizowany przez Link4 wspólnie z programem Payback. Za pomocą specjalnej aplikacji po odpowiedzi na kilka pytań każdy biorący udział w konkursie otrzyma zwrotną informację, jakim jest typem kierowcy, oraz nagrodę gwarantowaną - 15 proc. zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne. Jeżeli posiada kartę Payback, otrzyma dodatkowo 50 punktów.

Uczestnicy testu mogą także wygrać 20 Kursów Bezpiecznej Jazdy w Sobiesław Zasada Centrum, którego partnerem jest Link4, cztery konsole PS4 i blisko 200 nawigacji NaviExpert. Podstawowym celem konkursu jest popularyzacja marki Link4 wśród użytkowników Payback i ich znajomych na Facebook'u.

Konkurs będzie wspierany kampaniami reklamowymi w mediach online'owych. Poleca go także słynny polski kierowca rajdowy - Tomasz Czopik.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: