Logowanie biometryczne w aplikacji Banków Spółdzielczych SGB

Bankowość spółdzielcza

Logo SGB-Banku
Źródło: SGB-Bank

Banki Spółdzielcze SGB w dalszym ciągu rozwijają swoją aplikację mobilną dla klientów, tym razem ułatwiony został dostęp do Portfela SGB poprzez dodanie logowania biometrycznego.

Użytkownicy Portfela #SGB mogą logować się do aplikacji z wykorzystaniem indywidualnych cech biometrycznych #PortfelSGB

Użytkownicy Portfela SGB mogą logować się do aplikacji z wykorzystaniem indywidualnych cech biometrycznych, dzięki czemu cały proces korzystania z aplikacji przebiega bardzo intuicyjnie i nie jest do niego potrzebna specjalistyczna wiedza. Metoda biometryczna z czytnikiem linii papilarnych uznawana jest za najbardziej niezawodną, a przy okazji jest wygodna i coraz powszechniej stosowana.

Nowa funkcjonalność Portfela SGB

Nowa funkcjonalność Portfela SGB dostępna jest dla użytkowników posiadających w swoim smartfonie system iOS (wersja co najmniej 10.3 i wbudowany skaner iPhone 5S lub nowszy), a w przypadku urządzeń mobilnych działających w środowisku Androida dostępna jest w systemie wersji 6.0 i nowszych.

SGB-Bank SA oraz Banki Spółdzielcze zrzeszone w Spółdzielczej Grupie Bankowej prowadzą intensywne prace, służące rozwojowi bankowości mobilnej. Nowy sposób logowania do aplikacji to dopiero początek mobilnego przyspieszenia w Bankach Spółdzielczych SGB zaplanowanego w tym roku.

Źródło: SGB-Bank SA
Udostępnij artykuł: