„Lokata procentująca” – atrakcyjne oprocentowanie na start i nawet 5% przy odnowieniu depozytu na kolejne 3 miesiące

Bankowość

eurobank przygotował wyjątkową ofertę dla nowych klientów poszukujących atrakcyjnych form oszczędzania - 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem stałym na poziomie 4% dla kwoty do 10 000 złotych oraz 3% dla kwot powyżej 10 000 do 50 000 złotych w skali roku. Dodatkowo klienci mają możliwość odnowienia lokaty na oprocentowaniu wynoszącym nawet 5%, zyskując tym samym korzystne oprocentowanie ulokowanych środków łącznie przez pół roku.

Atrakcyjne oprocentowanie na start
W ramach promocji obowiązującej od 1 czerwca do 31 lipca 2015 roku eurobank oferuje „Lokatę procentującą”, skierowaną do nowych klientów zainteresowanych bezpiecznymi, a jednocześnie korzystnymi rozwiązaniami finansowymi. Ta 3-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym już na start zapewnia atrakcyjne oprocentowanie w skali roku na poziomie 4% (przy kwocie do 10 000 złotych) oraz 3% (przy kwocie powyżej 10 000 do 50 000 złotych). Wystarczy być nowym klientem – jest nim osoba, która  przez ostatni rok od dnia uruchomienia tej promocji nie była posiadaczem konta w eurobanku.

Wzrost oprocentowania nawet do 5% po odnowieniu lokaty
„Lokata procentująca” eurobanku oferuje atrakcyjne oprocentowanie nie tylko w pierwszym okresie trwania depozytu, ale również w przypadku jego odnowienia. Klient samodzielnie decyduje, jak lokata będzie oprocentowana przez kolejne 3 miesiące:

  • Osobom, które przynajmniej raz przeleją wynagrodzenie na konto w eurobanku, lokata odnowi się na wyższym niż dotychczas oprocentowaniu w skali roku, wynoszącym 5% (przy kwocie do 10 000 złotych) oraz 4% (przy kwocie powyżej 10 000 do 50 000 złotych)
  • Aby po odnowieniu lokaty utrzymać na kolejne 3 miesiące uzyskane na starcie oprocentowanie na atrakcyjnym poziomie 4% lub 3% w skali roku, wystarczy tylko aktywnie korzystać z karty płatniczej eurobanku

Na „Lokacie procentującej” eurobank jako jeden z nielicznych banków w Polsce oferuje nowym klientom bardzo atrakcyjne oprocentowanie ulokowanych środków aż na okres 6 miesięcy.

 

 

 

 

Kwota lokaty

 

LOKATA PROCENTUJĄCA

 

 

ODNOWIONA

LOKATA PROCENTUJĄCA

 

 

Oprocentowanie

w pierwszym

3-miesięcznym okresie

 

Oprocentowanie

w drugim

3-miesięcznym okresie

 

 

przy przelewie wynagrodzenia na konto

 

przy aktywnym korzystaniu z karty płatniczej

 

do 10 000 PLN

 

4%

 

 

5%

 

 

4%

 

 

powyżej 10 000 do 50 000 PLN

 

 

3%

 

 

4%

 

 

3%

 

 

W przypadku gdy klient nie będzie przelewał wynagrodzenia na konto w eurobanku lub nie będzie aktywnie korzystał z karty płatniczej eurobanku, oprocentowanie „Lokaty procentującej” po jej odnowieniu wyniesie tyle, ile na standardowej 3-miesięcznej lokacie terminowej o oprocentowaniu stałym.

Dyspozycję otwarcia „Lokaty procentującej” można złożyć po założeniu konta w dowolnej placówce eurobanku. Wystarczy zapewnić minimalny wkład w wysokości 200 złotych. Po odnowieniu lokaty odsetki za pierwszy okres jej trwania zostaną przekazane na konto klienta i będą do jego dyspozycji, a kapitał utworzy nowy depozyt i będzie nadal procentował – przez kolejne 3 miesiące. Maksymalna kwota wpłaty na „Lokatę procentującą” wynosi 50 000 złotych.

Magdalena Suchanek
Departament PR i Komunikacji
Euro Bank SA

Udostępnij artykuł: