Loteria z depozytem nawet na 10 proc.

Bankowość

mBank przedstawia pierwszą na polskim rynku loterię depozytową, w której nagrodą jest nawet 10 proc. na lokacie. Każdy, kto założy w banku lokatę na cztery miesiące, weźmie udział w losowaniu nagród: podwyższenia oprocentowania do 10 proc. lub 5 proc.

Loteria depozytowa „Ale procent” skierowana jest do osób, które do 4 października założą w mBanku lokatę 4-miesięczną o nominalnym oprocentowaniu w wysokości 2 proc. Minimalna kwota lokaty to 1 tys. zł, maksymalnie można na niej ulokować 50 tys. zł.

Spośród wszystkich osób, które wezmą udział w promocji, w grudniu bank wylosuje 10 klientów, którym zwiększy oprocentowanie lokaty do 10 proc. oraz 400 osób, które otrzymają nagrodę w postaci podwyższenia oprocentowania do poziomu 5 proc. (bank dokona wstecznego przeliczania odsetek tak, jakby promocyjne oprocentowanie obowiązywało od momentu założenia lokaty, a nie od chwili losowania).

Aby wziąć udział w promocji, nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności – sam numer wniosku o założenie lokaty stanowi los. Dodatkowo, każdy może założyć dowolną liczbę depozytów, zwiększając tym samym szansę na wygraną. Jedna osoba może wylosować nagrodę zarówno I, jak i II stopnia (dla swoich lokat otrzymując odpowiednio 10 proc. i 5 proc.).

– Tego typu forma promocji pojawia się w mBanku po raz pierwszy. Nasi klienci brali wcześniej udział w licznych loteriach, jednak nigdy wcześniej nagroda nie była tak niestandardowa. Wyróżnia się ona również na tle rynku – mówi Daniel Wrzesiński, odpowiedzialny za produkty oszczędnościowe w mBanku.

Promocyjną lokatę można założyć samodzielnie w serwisie transakcyjnym, za pośrednictwem mLinii (800 300 800) lub w placówce banku.

Emilia Kasperczak
Specjalista ds. relacji z mediami
mBank

SzostyAkapitIKolejne

Udostępnij artykuł: