Śląsk Wrocław i kolejne urzędy pracy z hostingiem Hostersów

Samorząd

Na serwerach firmy Hostersi utrzymywane są strony internetowe powiatowych urzędów pracy w Kłodzku i w Białymstoku oraz system sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław.

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku i Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku to kolejni klienci Hostersów z sektora administracji publicznej. Przypomnijmy, bezpieczeństwo i niezawodność usług hostingowych świadczonych w Hostersi Data Center doceniły już wcześniej m.in. Urząd Miasta st. Warszawa, Urząd Miasta Gdańsk, Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze, powiatowe urzędy pracy z Opola i Chrzanowa, Instytut Pamięci Narodowej oraz Ministerstwo Środowiska.

Ze specjalizowanego hostingu danych osobowych korzysta natomiast firma WKK Obiekty, która dostarcza system internetowej sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław. Teraz kibice mogą bezpiecznie kupować bilety za pośrednictwem serwisu www.bilety.slask.wroclaw.pl.

Hostersi to dostawca rozwiązań hostingowych oraz w zakresie bezpieczeństwa IT dla wymagających projektów internetowych. Jako jedna z nielicznych firm hostingowych w Polsce świadczy usługi specjalizowanego hostingu danych osobowych wraz z umową powierzenia przetwarzania danych. Bezpieczne serwery zlokalizowane są w Hostersi Data Center, serwerowni spełniającej wysokie wymagania GIODO określone w przepisach wykonawczych do ustawy o ochronie danych osobowych.

HOSTERSI

Udostępnij artykuł: