Luksus z rabatem

Z rynku

Samochody osobowe Land Rover i Jaguar są dostępne w ramach leasingu 100%. Co więcej – wybrane modele obu marek można nabywać z dziesięcioprocentowym rabatem. Oferta dotyczy tak aktualnych, jak i nowych klientów PKO Leasing.

Około dziewięciu tysięcy klientów PKO Leasing otrzymało ostatnio maile z informacją o rozpoczętej kampanii promocyjnej. W jej ramach nowe samochody Land Rover i Jaguar dostępne są w leasingu 100%, zaś wybrane modele dodatkowo z dziesięcioprocentowym rabatem. Chodzi o auta: Jaguar XE, Jaguar XF, Jaguar F-ACE, Land Rover Discovery, Land Rover Discovery Sport, Range Rover Evoque. Z oferty, aktualnej do 31 marca, mogą skorzystać zarówno aktualni, jak również nowi klienci instytucji.

Leasing 100% to popularne określenie takiej formy finansowania, w której całkowity koszt ponoszony przez klienta – obejmujący raty leasingowe, opłatę wstępną i końcową – jest równy cenie nabywanego przedmiotu, w tym wypadku samochodu. To bardzo korzystna sytuacja, analogiczna wobec popularnych w obrocie konsumenckim „rat 0%”. Od połowy stycznia klienci PKO Leasing mogą w ramach leasingu 100% z subwencją importera nabywać nowe samochody Land Rover i Jaguar.

Warunkiem skorzystania z oferty jest wybranie jednej ze wstępnie określonych struktur transakcji. Są one dostępne na stronie internetowej i dotyczą okresu finansowania (od 24 do 48 miesięcy) oraz wysokości opłaty wstępnej i końcowej.

Dodajmy, że PKO Leasing jest liderem tak całego rynku, jak i segmentu samochodów osobowych. W 2017 r. sfinansował samochody osobowe o wartości netto ok. 3 mld zł.

Udostępnij artykuł: