Luksusowe apartamenty nad Jeziorem Zegrzyńskim

Inwestycje / Multimedia / Nieruchomości

Oferta skierowana jest do osób ceniących ciszę i spokój, szukających możliwości aktywnego wypoczynku w otoczeniu przyrody @HeritagePolska

Warszawa i woj. mazowieckie to najszybciej rozwijający się obszar Polski. Nic dziwnego, że popyt na luksusowe i funkcjonalne mieszkania, dobrze skomunikowane z aglomeracją, utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie.

Lake House w Zegrzu to zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych z usługami i garażami podziemnymi, który w pełni zaspokaja te potrzeby. Inwestorem głównym przedsięwzięcia jest spółka BDC Development SA – deweloper z Mazowsza z ponad 20-letnim doświadczeniem, który skutecznie dba o potrzeby odbiorców. Realizacją zajmie się spółka celowa – Lake House Zegrze Sp. z o.o.

– Inwestycja w Zegrzu jest tworzona z myślą o osobach, które poszukują drugiego, rekreacyjnego mieszkania w atrakcyjnym wypoczynkowo i przyrodniczo terenie – mówi Magdalena Jackiewicz, specjalista ds. sprzedaży nieruchomości w HREIT SA.

Jednak jej zdaniem, pogłębiająca się pandemia, może skłonić niektórych klientów do potraktowania mieszkania w Zegrzu jako ich głównego miejsca pobytu, szczególnie w sytuacji, kiedy mogą pracować zdalnie.

W otoczeniu natury

Ogromnym atutem inwestycji jest lokalizacja nad pięknym Jeziorem Zegrzyńskim. Nic dziwnego, że to ulubione miejsce wypoczynku mieszkańców stolicy, gdzie nie brak dobrej oferty sportowo-rekreacyjnej. Uprawia się tu żeglarstwo, kitesurfing, windsurfing, kajakarstwo, wioślarstwo, a także sporty motorowodne.

Na terenie gminy znajdują się trzy rezerwaty przyrody, a sam akwen doskonale jest znany żeglarzom i wędkarzom. W okolicy funkcjonują liczne hotele, restauracje i ośrodki wypoczynkowe. Zimą na jeziorze pojawiają się bojery, iceflyery i iceboardy.

Latem w popularnych regatach żeglarskich (obecnie odbywa się ich rocznie kilkanaście) uczestniczyli tutaj m.in. kapitanowie Krzysztof Baranowski i Teresa Remiszewska oraz najbardziej utytułowany polski żeglarz Mateusz Kusznierewicz.

Z myślą o przyszłych właścicielach, pasjonatach żeglarstwa i sportów wodnych oraz ich gościach zaprojektowano marinę, gdzie będzie można przycumować łódź, jacht czy skuter wodny. 

– To jeden z wielkich atutów tej lokalizacji. Zakupem mieszkania w naszych budynkach mogą być osoby czynnie uprawiające sporty wodne – dodaje Jackiewicz.

Perfekcja na wyciągnięcie ręki

Odległość Zegrza od centrum Warszawy to zaledwie 34 km, 28 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, 9 km od Legionowa. Z łatwością dostaniemy się tutaj komunikacją publiczną, Szybką Koleją Miejską oraz pociągami Kolei Mazowieckich. W sezonie letnim kursują także tramwaje wodne. Miejscowość jest również doskonale skomunikowana z lotniskami: Portem Chopina, czy Portem Lotniczym Warszawa-Modlin. 

Osiedle wkomponowane w krajobraz

Inwestycja powstaje przy ul. płk. Kazimierza Drewnowskiego w Zegrzu (gm. Serock, woj. mazowieckie). Kompleks składa się z 4-kondygnacyjnych budynków doskonale wkomponowanych w architekturę zieleni. Działka, na której powstaje, ma bezpośredni dostęp do linii wody!

Jest to bezpieczne, zamknięte osiedle z własną infrastrukturą. W budynkach A i B znajduje się 59 apartamentów (53 powstaną w budynku A i 6 w budynku B) ich łączna powierzchnia to: 3 894,86 mkw. Dodatkowo w budynku A zaprojektowano ogólnodostępny punkt usługowy o powierzchni 213,51 mkw. z przeznaczeniem na lokal gastronomiczny.

Celem postawionym projektantowi była maksymalna ekspozycja budynków na Jezioro Zegrzyńskie przy zachowaniu ograniczeń narzuconych przez obowiązujący plan miejscowy.

Autorzy projektu osiedla zadbali m.in. o to, by kształt budynku A naturalnie współgrał z krajobrazem – pięknie wkomponowano go we wzniesienie. Fasady bryły budynków w tonacji biało-szarej zdobią elementy barwy naturalnego drewna i ekologiczne zielone dachy.

Apartamenty są wyposażone w loggie okolone balustradami ze szkła i metalu. Całość wykonano z wielką dbałością o detale z materiałów najwyższej jakości. Podobnie perfekcyjnie wykonano wykończenie części wspólnych.

W budynkach można przemieszczać się za pomocą wind dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. W ofercie znajdziemy apartamenty 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe z metrażem od 40 do 78 mkw. i dwupoziomowe o powierzchni od 55 do 150 mkw.

Wszystkie apartamenty będą miały taras z balustradą ze szkła, a dla apartamentów dwupoziomowych zaplanowano dodatkową powierzchnię w postaci tarasu na dachu.

– Oferta skierowana jest do osób ceniących ciszę i spokój, szukających możliwości aktywnego wypoczynku w otoczeniu przyrody. Przedsięwzięcie ma ogromny potencjał inwestycyjny i stanowi bezpieczną lokatę kapitału – podkreśla Jackiewicz.

T: 513 616 616 M: sprzedaz@lakehousezegrze.pl

www.lakehousezegrze.pl

Źródło: HREIT SA, aleBank.pl
Udostępnij artykuł: