Magdalena Ćmikiewicz asset managerem Arcona Capital

Kadry

Arcona Capital, firma zarządzająca funduszami nieruchomości komercyjnych, zatrudniła Magdalenę Ćmikiewicz na stanowisku asset managera.

Magdalena Ćmikiewicz ma bogate doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 15 lat, w ramach budowania i zarządzania portfelem regionalnych centrów handlowych RECE. Do Arcona Capital dołączyła po ostatniej, zakończonej sukcesem transakcji zakupu portfela RECE przez notowany na Euronext fundusz Arcona Property Fund. Magdalena dołączyła do grona 25 specjalistów ds. nieruchomości, funduszy kapitałowych, oraz zarządzania aktywami pracujących dla Arcona w biurach w Warszawie, Pradze, Monachium i Amsterdamie.

„Bardzo się cieszę, że będę mogła pracować w Arcona Capital. Firma ma bogate plany inwestycyjne w Polsce, więc liczę na nowe doświadczenia i poszerzenie moich kompetencji wraz z rozwojem naszego portfela,” mówi Magdalena Ćmikiewicz.

„Magdalena będzie ważnym członkiem zespołu w Warszawie. Ma bogate doświadczenie i świetne kontakty z wieloma podmiotami działającymi na rynku nieruchomości w branży retailowej, co pozwoli podwyższyć jakość naszych usług. Jestem pewien, że będzie dużym wzmocnieniem i jednym z motorów rozwoju firmy w Polsce w nadchodzących latach” komentuje Mateusz Siejka, Dyrektor Zarządzający Arcona Capital Poland.