Małgorzata Ślepowrońska

Banki, Firmy, Instytucje - Kadry

Prezes Zarządu Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

Fot. Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

Prezes Zarządu Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

Absolwentka Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, podyplomowych Studiów Informatycznych na Politechnice Warszawskiej, magisterskich studiów menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego - MBA IT, uczestnik studiów doktoranckich w Katedrze Zarządzania SGH w Warszawie.

Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu organizacjami, szczególnie w obszarach wykorzystujących technologie informatyczne. Tworzyła i realizowała strategie biznesowe wielu organizacji, jak również nadzorowała funkcjonowanie podmiotów gospodarczych jako członek rad nadzorczych.

Od 2009 roku związana z sektorem ubezpieczeniowym. W UFG, jako Dyrektor Zarządzająca, odpowiadała za rozwój funkcji informacyjnej realizowanej w ramach Ośrodka Informacji.

Koordynowała również działania związane z optymalizacją i wsparciem technologicznym kluczowych procesów realizowanych przez UFG.

Od czerwca 2016 roku członek zarządu Funduszu. 19 września 2019 roku rada UFG jednogłośnie podjęła uchwałę o powołaniu Małgorzaty Ślepowrońskiej na stanowisko prezesa zarządu UFG

Udostępnij artykuł: