Manpower wystartował dla Amazon: 3 000 miejsc pracy

Finanse i gospodarka

Agencja zatrudnienia Manpower rozpoczęła rekrutację dla międzynarodowego giganta sprzedaży wysyłkowej - firmy Amazon Fulfillment. Dzięki Manpower pracę w nim może znaleźć nawet 3000 osób. Poszukiwani są pracownicy magazynowi, a szansę na zatrudnienie mają również osoby bez doświadczenia.

Agencja zatrudnienia Manpower rozpoczęła rekrutację dla międzynarodowego giganta sprzedaży wysyłkowej - firmy Amazon Fulfillment. Dzięki Manpower pracę w nim może znaleźć nawet 3000 osób. Poszukiwani są pracownicy magazynowi, a szansę na zatrudnienie mają również osoby bez doświadczenia.

Dzięki Manpower zatrudnienie w Amazon może znaleźć nawet 3000 osób. Poszukiwani są kandydaci na stanowiska pracowników magazynowych, a szansę na zatrudnienie mają zarówno osoby z doświadczeniem, jak i te, które dopiero zaczynają stawiać pierwsze kroki na rynku pracy. Pośród wymaganych kompetencji znajduje się umiejętność pracy w zespole, motywacja oraz zaangażowanie. Do obowiązków zatrudnionych będzie należeć realizowanie podstawowych procesów magazynowych, rozkładanie towarów, pakowanie i etykietowanie.

- To pierwszy na tak dużą skalę projekt rekrutacyjny w Polsce, który nie tylko oferuje wiele miejsc pracy, ale również obniża stawiane kandydatom wymagania, - komentuje Tomasz Walenczak, Dyrektor w agencji zatrudnienia Manpower. - Prowadzona przez nas rekrutacja skierowana jest do wszystkich, a ewentualny brak doświadczenia u kandydatów nie jest w tym przypadku przeszkodą. Zależy nam natomiast na osobach pracowitych, dyspozycyjnych, dobrze czujących się w dynamicznym środowisku pracy. Liczą się zaangażowanie i chęć do pracy, - podkreśla Tomasz Walenczak.

Również rekrutacja została przygotowany w ten sposób, by oszczędzić czas starających się o pracę kandydatów i przyspieszyć cały proces. Większa jej część odbywa się on-line. Podczas tego etapu kandydaci logują się na stronie www.manpower.pl/amazon dzięki której przekazują potencjalnemu pracodawcy swoje dane osobowe, a następnie odpowiadają na pytania zawarte w formularzu rekrutacyjnym. Po zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu następuje rozmowa telefoniczna z rekruterem, sprawdzającym umiejętności miękkie oraz ewentualne wcześniejsze doświadczenia zawodowe.

- Zdalny udział w procesie rekrutacyjnym może być ułatwieniem dla szukających pracy. Oszczędza im stresu odczuwanego często podczas bezpośredniej rozmowy rekrutacyjnej, której w tym przypadku nie ma, - mówi Tomasz Walenczak. - Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy spośród kandydatów posiadają dostęp do Internetu. Dlatego też aplikowanie on-line możliwe jest również podczas organizowanych przez nas spotkań w lokalnych Urzędach Pracy, w trakcie których nasi konsultanci pomagają w wypełnieniu przez Internet formularza rekrutacyjnego. Wsparcia w aplikowaniu na oferty udzielamy również podczas indywidualnych wizyt w naszych biurach w Poznaniu i Wrocławiu, do których serdecznie zapraszamy, - dodaje przedstawiciel Manpower.

Na tych, którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie czeka ciekawa praca w znanej, międzynarodowej firmie, bezpłatny transport do miejsca zatrudnienia, obiad w ciągu dnia pracy za symboliczną 1 złotówkę dla każdego pracownika, a także wynagrodzenie w wysokości 13 zł brutto za godzinę w przypadku pracy w centrum pod Poznaniem lub też 12,5 zł brutto w centrum wrocławskim. Wynagrodzeniu towarzyszy premia, a zatrudnione osoby będą miały również prawo do 26 dni płatnego urlopu, niezależnie od stażu ich pracy. Pośród dodatkowych benefitów znajdują się prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz możliwość wzięcia udziału w programie finansowania edukacji pracowników, który umożliwia zdobycie dodatkowych kwalifikacji.

Praca trwa po 10,5 godziny dziennie, z godzinną przerwą, cztery dni w tygodniu. Odbywa się w dwóch zmianach, dziennej i nocnej, w systemie sobota - środa oraz środa - niedziela. Miejscem jej wykonywania będzie jedno z dwóch centrów logistycznych, które znajdują się w Sadach koło Poznania oraz w Bielanach Wrocławskich. W obydwu przypadkach zostanie zapewniony transport na linii centrum logistycznego a okolicznych miejscowości.

Prowadzony przez Manpower proces rekrutacyjny cały czas trwa. Każdy zainteresowany pracą dla firmy Amazon może wziąć w nim udział, aplikując poprzez stronę www.manpower.pl/amazon. Informacje na temat organizowanych przez konsultantów Manpower spotkań, podczas których również można złożyć swoją aplikację, dostępne są pod numerem 696-554-922 (Poznań), 606-770-697 (Wrocław) lub też w regionalnych oddziałach Manpower.

Szukając pracy warto korzystać z ofert doświadczonych agencji zatrudnienia, takich jak Manpower. Współpracując z pracodawcami z różnych branż, agencja zatrudnienia Manpower udziela dostępu do wielu ofert pracy, ułatwiając kandydatom jej szybsze znalezienie.
140927.amazon.ulotka.600

Źródło: ManpowerGroup

Udostępnij artykuł: