Marcin Drobek prezesem Dom Development Construction

Kadry

Marcin Drobek został powołany na prezesa Dom Development Construction - nowej spółki zależnej Dom Development, podał deweloper.

Dom Development
Źródło: Dom Development

Marcin Drobek został powołany na prezesa Dom Development Construction - nowej spółki zależnej Dom Development, podał deweloper.

#MarcinDrobek został powołany na prezesa #DomDevelopmentConstruction - nowej spółki zależnej @DomDevelopment #DomDevelopment

"Marcin Drobek będzie odpowiedzialny za rozwój generalnego wykonawstwa w ramach działalności Grupy Dom Development w Warszawie" – czytamy w komunikacie.Dom Development Construction będzie realizować część inwestycji mieszkaniowych grupy w Warszawie jako jej generalny wykonawca. Utworzenie nowej spółki miało na celu dywersyfikację sposobu realizacji dotychczasowych inwestycji, w obliczu wyzwań na rynku budowlanym i tym samym utrzymanie dotychczasowej efektywności działalności grupy, podano także.

"Rozwijamy własne generalne wykonawstwo w odpowiedzi na obserwowane na rynku problemy branży budowlanej między innymi z siłą roboczą czy płynnością. Oprócz wiedzy i doświadczenia Marcina Drobka, bazujemy także na kompetencjach naszej spółki zależnej - Euro Styl, która posiada generalne wykonawstwo w swoich strukturach i od lat z sukcesem realizuje w tej formule inwestycje w Trójmieście. Chcemy, by Dom Development Construction był odpowiedzialny za inwestycje na terenie Warszawy" – powiedział prezes Dom Development Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie."Dołączenie do zespołu Grupy Dom Development - lidera rynkowego to dla mnie nowe, ciekawe wyzwanie zawodowe. Grupa jest mi bardzo dobrze znana, pracując w strukturach zewnętrznego generalnego wykonawcy wielokrotnie nadzorowałem projekty dla Dom Development i ceniłem sobie tę współpracę" – powiedział Drobek.

Marcin Drobek jest związany z branżą budowlaną od początku swojej kariery zawodowej, początkowo jako majster, kierownik budowy, a następnie na stanowiskach kierowniczych, menedżerskich i zarządczych. W latach 2004-2018 związany był z Unibepem, od 2014 r jako wiceprezes i dyrektor budownictwa.Dom Development - jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku.

Źródło: ISBnews

Udostępnij artykuł: