Marek Majsak

Banki, Firmy, Instytucje - Kadry

Wiceprezes zarządu Alior Bank

Marek Majsak
fot. Alior Bank

Wiceprezes zarządu Alior Bank

Pan Marek Majsak jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu, Wydziału Przedsiębiorczości i Zarządzania (na kierunku Zarządzanie Finansami) oraz studiów Master of Business Administration – Executive MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada również dyplom Bachelor’s of Art z National Louis University w Chicago.

Od kwietnia 2019 r. pan Marek Majsak pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Departamentem Klienta Korporacyjnego w Banku Pekao S.A. Ponadto zasiadał w Radzie Nadzorczej Pekao Leasing Sp. z o.o. oraz w Radzie Nadzorczej Pekao Investment Banking S.A.

Przed pojęciem pracy w Banku Pekao S.A. związany był z Bankiem Handlowym w Warszawie S.A. W latach 2014-2019 pracował jako dyrektor Centrum Korporacyjnego w Pionie Bankowości Przedsiębiorstw, w latach 2010-2013 był dyrektorem ds. relacji w Departamencie Dużych Przedsiębiorstw, a wcześniej pracował jako doradca bankowy w Regionie Południe Pionu Bankowości Przedsiębiorstw.

Pan Marek Majsak spełnia wszystkie wymogi określone w przepisach art. 22aa ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Prawo bankowe tj. Dz.U. z 2019 r., poz. 2357 ze zm.)

Udostępnij artykuł: