Marek Wędrychowski wchodzi do zarządu Skarbiec Holding

Kadry

Rada nadzorcza Skarbiec Holding podjęła uchwałę o powołaniu Marka Wędrychowskiego do składu zarządu, powierzając mu funkcję członka zarządu, podała spółka.

Skarbiec Holding Spółka Akcyjna - Logo
Źródło: Materiały prasowe

Rada nadzorcza Skarbiec Holding podjęła uchwałę o powołaniu Marka Wędrychowskiego do składu zarządu, powierzając mu funkcję członka zarządu, podała spółka.

Rada nadzorcza #SkarbiecHolding podjęła uchwałę o powołaniu Marka Wędrychowskiego do składu zarządu, powierzając mu funkcję członka zarządu

Uchwała wchodzi w życie z dniem jej podjęcia, podano w komunikacie.

Doświadczenie zawodowe

Wędrychowski od 2018 r. jest radcą prawnym w kancelarii SSW Pragmatic Solutions. W latach 2016-2018 był doradcą prezesa zarządu i dyrektorem biura prawnego Banku Ochrony Środowiska (BOŚ). Wcześniej pracował m.in. w Urzędzie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych (2005-2006) oraz w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego (2006-2012).

Czytaj także: Paweł Tokarski złożył rezygnację z funkcji członka zarządu Skarbiec Holding >>>

Skarbiec Holding to grupa zarządzająca funduszami inwestycyjnymi (fundusze inwestycyjne otwarte, specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte, fundusze inwestycyjne zamknięte) oraz świadcząca usługi zarządzania portfelami instrumentów finansowych na zlecenie. Skarbiec Holding jest akcjonariuszem Skarbiec TFI, które powstało w 1997 i zajmuje na rynku krajowym 5. miejsce pod względem wartości aktywów pod zarządzaniem w Polsce i jest drugim największym, niezależnym TFI działającym w Polsce.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: