mBank nagrodzony po raz siódmy w 2014 roku

Bankowość

W trzeciej edycji konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń mBank uznany został za Najbardziej Innowacyjny Bank 2013 roku, a prezes Cezary Stypułkowski otrzymał tytuł Człowieka Roku. To już siódme wyróżnienie dla mBanku w tym roku.

Wcześniej, mBank zdobył m.in. tytuł Złotego Banku, Gwiazdy Jakości Obsługi oraz tytuł Bank Innovation Awards 2014 w USA.

Konkurs Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń to idea firmy MMC Polska, organizatora branżowych konferencji, m.in. Banking Forum i Insurance Forum. Celem konkursu jest nagrodzenie  ludzi, którzy w znaczący sposób przyczynili się do rozwoju sektora bankowego i ubezpieczeniowego, jak również najefektywniejszych instytucji i najciekawszych rozwiązań finansowych.

Wyróżnienia przyznaje trzydziestoczteroosobowa kapituła konkursu, w skład której wchodzą m.in. prezesi i wiceprezesi banków oraz firm ubezpieczeniowych, redaktorzy naczelni i dziennikarze finansowi, znani ekonomiści oraz szefowie państwowych instytucji zajmujących się kwestiami związanymi z gospodarką.

mBank został uznany za Najbardziej Innowacyjny Bank 2013 roku, a prezes mBanku, Cezary Stypułkowski otrzymał tytuł Człowieka Roku.

Wyróżnienie dla mBanku zostało przyznane nie tylko za udane połączenie wszystkich marek Grupy pod wspólną nazwą, ale również za uruchomienie nowego mBanku, rewolucyjnego – nie tylko w skali Polski – projektu bankowości elektronicznej i mobilnej.

W uzasadnieniu nagrody dla prezesa mBanku, kapituła zwróciła szczególną uwagę na jego sukcesy w zarządzaniu bankiem. Nagroda została przyznana za odwagę, konsekwencję i perfekcjonizm w przemianie Grupy BRE Banku w mBank – bank na nowe czasy.

Źródło: mbank

Udostępnij artykuł: