mBank z najlepszą zdalną obsługą klientów

Bankowość

Infolinia mBanku liderem wśród banków w trzeciej edycji rankingu MojeBankowanie.pl na najlepszą zdalną obsługę klientów.

Infolinia mBanku liderem wśród banków w trzeciej edycji rankingu MojeBankowanie.pl na najlepszą zdalną obsługę klientów.

Serwis MojeBankowanie.pl monitoruje jakość obsługi świadczonej przez operatorów telekomunikacyjnych, ubezpieczycieli, a także 24 banki. Pomiary realizowane są pięć razy w ciągu roku. Na tej podstawie, w ramach rankingu "Instytucja roku 2015", zostanie wyłoniony zwycięzca w kategorii "Najlepsza Infolinia roku 2015".

Badanie w kategorii "Infolinia" składa się z trzech głównych bloków, odpowiadających temu, w jaki sposób z centrów obsługi korzystają klienci: dostępność danych kontaktowych na stronie internetowej, szybkość i łatwość kontaktu oraz uzyskania potrzebnych informacji, a także skuteczność kontaktu drogą elektroniczną (za pośrednictwem maila i formularza kontaktowego).

Według serwisu MojeBankowanie.pl, mLinia, dostępna pod numerem 801 300 800 oraz za pośrednictwem video-połączenia lub internetowego czatu, zapewnia najwyższy na rynku standard obsługi klientów. W rankingu mBank zdystansował konkurencję, wygrywając trzeci tegoroczny pomiar (w poprzednich próbach bank również zajmował czołowe miejsca).

- mBank z każdym pomiarem poprawia swój wynik, ponieważ wyciągamy wnioski z poprzednich rankingów i potrafimy dostosować jakość swoich serwisów do zmieniających się oczekiwań klientów. Jesteśmy dumni ze zdobycia pierwszej lokaty - mówi Łukasz Wiktor, dyrektor Biura Obsługi Klientów mBanku.

Warto dodać, że zarówno w kategorii "Infolinia roku", jak i "Jakość obsługi", banki wyprzedzają zarówno ubezpieczycieli, jak i operatorów telefonii komórkowej.

mBank umożliwia klientom indywidualnym kontakt z konsultantami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem zróżnicowanych kanałów (telefon, internet). Do dyspozycji są również placówki banku w całej Polsce.

Źródło: mBank

Udostępnij artykuł: