mBank: założenie konta na selfie pod koniec czerwca

Z rynku

mBank umożliwi założenie na selfie rachunku indywidualnego dla osób powyżej 18. roku życia pod koniec czerwca br., podał bank.

Logo mBanku
Źródło: mBank

mBank umożliwi założenie na selfie rachunku indywidualnego dla osób powyżej 18. roku życia pod koniec czerwca br., podał bank.

.@mBankpl umożliwi założenie na selfie rachunku indywidualnego dla osób powyżej 18. roku życia pod koniec czerwca #mBank

Proces jest całkowicie zdalny, klient nie musi wychodzić z domu ani umawiać się na dostarczenie dokumentów przez kuriera. Umowę akceptuje SMS-em, a konto jest aktywne maksymalnie po 1 dniu roboczym. Kartę z logo MasterCard można dodać do Google Pay i płacić nią, jeszcze zanim dotrze przesyłka pocztowa z fizyczną kartą, podano.  

Założenie rachunku z użyciem smartfona

"Założenie rachunku z użyciem smartfona to proces, który uzupełnia dotychczasowe kanały akwizycji i daje możliwość korzystania z usług mBanku także tym klientom, w pobliżu których nie ma placówki lub nie mają czasu umówić się z kurierem. To duża oszczędność czasu. Bank liczy, że w ten sposób zachęci do korzystania ze swoich usług osoby, które do tej pory się na to nie zdecydowały. Na tym etapie mBank umożliwi założenie rachunku indywidualnego dla osób powyżej 18. roku życia" - czytamy w komunikacie.

Czytaj także: mBank szykuje zmiany w aplikacji mobilnej >>>

mBank należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce. Bank jest notowany na GPW od 1992 roku. Aktywa razem banku wyniosły 158,72 mld zł na koniec 2019 r. Jego większościowym akcjonariuszem (69,3%) jest niemiecki Commerzbank.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: