mBankowe ABC Kredytu

Bankowość

Po uproszczeniu umów o rachunek i kredyt, bank idzie o krok dalej. Na nowej poradnikowej stronie ABC Kredytu klient znajdzie wszystkie informacje o kredytach konsumpcyjnych, które mogą być dla niego przydatne.

Po uproszczeniu umów o rachunek i kredyt, bank idzie o krok dalej. Na nowej poradnikowej stronie ABC Kredytu klient znajdzie wszystkie informacje o kredytach konsumpcyjnych, które mogą być dla niego przydatne.

Strona ABC Kredytu zawiera obszerną wiedzę dotyczącą kredytów konsumpcyjnych - konkretne wskazówki począwszy od wyboru oferty, po symulację zdolności kredytowej, na poradach, co zrobić w przypadku chwilowych trudnościach ze spłatą zobowiązania kończąc. Wszystko to w jednym miejscu, bez konieczności sprawdzania kolejnych podstron.

Praktycznym rozwiązaniem jest kalkulator zdolności kredytowej, który szacuje możliwość spłaty kredytu w ustalonej wysokości i terminie. Wystarczy uzupełnić informacje o dochodach i wydatkach, by narzędzie obliczyło, o jakie środki można się starać. Co więcej, z poziomu kalkulatora klient od razu może złożyć wniosek kredytowy, który automatycznie zostanie uzupełniony o wpisane wcześniej dane.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: