Media społecznościowe: Miejsce kreatywności w strategii komunikacji

NBS 2018/12

Komunikacja w social mediach jest jak sztuka. Można zostać wirtuozem, jeśli ma się naturalny talent. Jednak zanim do tego dojdzie, przyszłego wirtuoza czekają setki godzin żmudnych treningów, powtarzania, analiz i poprawiania błędów. Jeśli brak iskry bożej, te same godziny pracy i samorozwoju doprowadzą do bycia świetnym rzemieślnikiem.

Tekst i infografika: Dorota Zielińska

Genialni wirtuozi, jak również skrupulatni rzemieślnicy są na rynku bardzo potrzebni. Efekty ich pracy są wynikiem łączenia pasji, wiedzy, doświadczenia, pokory w nauce i otwartości umysłu, a na pewno odpowiednio wdrożonej strategii rozwoju. Sukces jest rezultatem realizacji planu i o ile sam plan jest niezwykle ważny, to ważniejsze jest staranne jego wdrożenie i konsekwentne realizowanie jego założeń.

Autorka jest ekspertem ds. komunikacji wielokanałowej w Banku Ochrony Środowiska. Zajmuje się strategią obecności banku w internecie (szczególnie w mediach społecznościowych). Prowadzi badania naukowe dotyczące strategicznego wykorzystania mediów społecznościowych, konwergencji wielokanałowych usług i produktów bankowych.
<...>

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: