Meritum Bank Mobilny nominowany do nagrody Mobile Trends Awards

Bankowość

Aplikacja Meritum Bank Mobilny została nominowana do nagrody Mobile Trends Awards 2014 w kategorii bankowość mobilna. Kolejny wyraz uznania ze strony ekspertów potwierdza zawansowanie technologiczne i innowacyjność rozwiązań, po jakie sięgnął Bank tworząc swoją aplikację.

Aplikacja Meritum Bank Mobilny została nominowana do nagrody Mobile Trends Awards 2014 w kategorii bankowość mobilna. Kolejny wyraz uznania ze strony ekspertów potwierdza zawansowanie technologiczne i innowacyjność rozwiązań, po jakie sięgnął Bank tworząc swoją aplikację.

Mobile Trends Awards przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w skład której wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii.

- Nominacja do nagrody Mobile Trends Awards to kolejne wyróżnienie naszej aplikacji. Cieszy nas, że zyskuje ona uznanie nie tylko klientów, ale jest także doceniania przez media i ekspertów specjalizujących się w technologiach mobilnych - mówi Małgorzata Adamczyk, dyrektor bankowości internetowej w Meritum Banku. - Bankowość mobilna łączy nowoczesne rozwiązania transakcyjne z udogodnieniami, jakie zapewniają smartfony, np. pozwala na wykorzystywanie technologii OCR czy komend głosowych. Żaden inny kanał kontaktu z bankiem nie daje tak rozbudowanych możliwości. To ogromny potencjał, ale także wyzwanie - dodaje.

Aplikacja Meritum Bank Mobilny, jako pierwsza w Polsce, została zbudowana w oparciu o założenie, że jest niezależnym kanałem kontaktu z bankiem. Umożliwia ona klientom pełny dostęp do ich finansów, w tym sprawne przełączanie się między profilem firmowym i osobistym, bez potrzeby odrębnego logowania. Zapewnia pełną paletę transakcji, które mogą być zlecane za pomocą telefonu. Klient indywidualny oraz przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą może również za jej pośrednictwem, w pełni mobilnie, założyć rachunek bankowy, nawet w 15 minut. Istotnym wyróżnikiem aplikacji jest bankowość głosowa, którą Meritum wprowadził do oferty nie tylko jako pierwszy bank w Polsce, ale w całej Europie.

Nagrody dla branży mobilnych technologii Mobile Trends Awards zostaną wręczone 12 lutego 2015 roku. Najlepsze firmy i instytucje otrzymają statuetki w 16 kategoriach. Ze zgłoszonych firm zostały wyłonione nominacje, z których kapituła wybierze zwycięzców. Konkursowi towarzyszyć będzie głosowanie internautów - każdy będzie mógł oddać głos na swój ulubiony projekt lub firmę. Zwycięzcy głosowania internautów otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę.

Aplikację Meritum Bank Mobilny można pobrać z Google Play oraz App Store. Jest ona dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, korzystających ze smartfonów z systemem operacyjnym Android (wersja 2.3 i wyższe) lub iOS (wersja 5 i wyższe).

Źródło: Meritum Bank

Udostępnij artykuł: