Merliniego Suites, ekologiczna inwestycja w centrum Warszawy

Inwestycje / Nieruchomości

W zacisznej części Mokotowa, w sąsiedztwie kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Warszawianka” i terenów zielonych – Parku Dreszera, Królikarni, a także w pobliżu Łazienek Królewskich wkrótce powstanie wtopiony w zieleń apartamentowiec.

Warszawa, Merliniego Suites
Warszawa, Merliniego Suites. Źródło: HRE Investments.

W zacisznej części Mokotowa, w sąsiedztwie kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Warszawianka” i terenów zielonych – Parku Dreszera, Królikarni, a także w pobliżu Łazienek Królewskich wkrótce powstanie wtopiony w zieleń apartamentowiec.

Doskonała lokalizacja, klasyczna architektura, nowoczesna ekologiczna technologia budowy, zastosowanie najlepszej jakości materiałów wykończeniowych oraz dopracowane w każdym detalu wnętrza ‒ to tylko niektóre z cech wyróżniających tę inwestycję spośród innych projektów na stołecznym rynku.

Apartamentowiec z częścią usługową

Merliniego Suites to trzykondygnacyjny budynek o współczesnej formie, z reprezentacyjnym wejściem i częścią usługową na parterze oraz pojemnym parkingiem zlokalizowanym na poziomie -1.

Inwestycja składać się będzie z trzech optycznie rozsuniętych brył, tworzących dwa atria wewnętrzne

Łącznie pod jednym adresem do użytku oddanych zostanie 161 nowoczesnych apartamentów o wysokim standardzie, wielkości od 22 do 90 mkw.

Czytaj także: Jak bezpiecznie kupić mieszkanie od dewelopera: pięć najważniejszych porad

Zieleń i otwarta przestrzeń

Inwestycja położona na działce o powierzchni 7 000 m kw. i składać się będzie z trzech optycznie rozsuniętych brył, tworzących dwa atria wewnętrzne – przestrzeń otwartą na światło i naturalną zieleń.

Jednym z najważniejszych założeń projektu było zintegrowanie nowoczesnej zabudowy z parkowym otoczeniem przyległych terenów poprzez stworzenie wewnętrznych przestrzeni zielonych, przenikających się z istniejącą w sąsiedztwie zielenią.

Bliskość terenów zielonych i prestiżowa lokalizacja to tylko dwa z licznych atutów tej inwestycji.

Komunikacja nie jest problemem

Jeśli mówimy o lokalizacji, to należy wspomnieć o jej doskonałym skomunikowaniu zarówno z centrum miasta, jak i najważniejszymi punktami umożliwiającymi dalszą podróż.

Na Lotnisko Chopina dotrzemy stąd w zaledwie 20 minut, a na Dworzec Centralny w 15 minut.

Jednym z najważniejszych założeń projektu było zintegrowanie nowoczesnej zabudowy z parkowym otoczeniem przyległych terenów

Z łatwością można dojechać również do najważniejszych ośrodków biznesowo-usługowych stolicy czy ośrodków naukowych.

W bliskiej odległości znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej – w tym stacja metra.

Czytaj także: Inwestować w zwykłe mieszkania czy w nieruchomości luksusowe?

Mokotów czyli zabytki i nowoczesne rozwiązania

Mokotów zajmuje powierzchnię ponad 35 km kw. Jest największą pod względem mieszkańców dzielnicą Warszawy, to ponad 225 000 osób.

Przez Mokotów przebiega I linia warszawskiego metra, a z prawobrzeżną Warszawą łączy go oddany do użytku w 2002 roku Most Siekierkowski.

Ekskluzywny apartament w tej okolicy to pewna inwestycja na lata. W różnego rodzaju rankingach i plebiscytach Mokotów od lat wskazywany jest jako jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania w stolicy.

Dzielnica słynie z luksusowych apartamentów i zabytkowych, zatopionych w zieleni wilii. Ta część Warszawy obfituje w eleganckie restauracje, prestiżowe sklepy czy nastrojowe kawiarnie.

Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce. Niezwykle bogata jest też oferta kulturalna w postaci teatrów, kin, muzeów i galerii sztuki.

Za bezpośrednią realizację projektu odpowiedzialna jest spółka Apartamenty Merliniego Sp. z o.o.

Czytaj także: Co zmienia nowelizacja prawa budowlanego, która wchodzi w życie 19 września 2020 roku?

Warszawa, Merliniego Suites
Warszawa, Merliniego Suites. Źródło: HRE Investments
Źródło: HRE Investments
Udostępnij artykuł: