MetLife reklamuje pakiet ochronny dla dziecka

Finanse i gospodarka

Rusza kolejna odsłona kampanii reklamowej MetLife, w której promowany jest pakiet ochronny dla dziecka - Bezpieczne Dziecko.

Rusza kolejna odsłona kampanii reklamowej MetLife, w której promowany jest pakiet ochronny dla dziecka - Bezpieczne Dziecko.

"Dziecko nie wybiera prostych i utartych szlaków. Chętnie wybierze swój własny szlaczek. Dlatego wspieramy Cię, żebyś naprawdę czuł, że dobrze o nie dbasz" - tak brzmi przekaz spotu reklamowego. MetLife promuje polisę zapewniającą finansowe wsparcie w przypadku nieszczęśliwego wypadku dziecka lub groźnej choroby, niewielkich urazów powstałych wskutek nieszczęśliwego wypadku, pobytu w szpitalu i operacji, jak również na wypadek poważnych zdarzeń losowych, skutkujących trwałym inwalidztwem. Ochrona jest ważna na całym świecie przez 24 godziny na dobę.

"Reklamowany w aktualnej kampanii produkt Bezpieczne Dziecko to nasze flagowe ubezpieczenie, które stworzyliśmy wspólnie z rodzicami" - komentuje Izabela Ptaszyńska, dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji w MetLife. "Warto podkreślić, że w okresie wakacyjnym, suma ubezpieczenia jest automatycznie podwojona. Dodatkowo ubezpieczenie wzbogacone jest o usługi assistance" - dodaje.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: