Miasto na wyciągnięcie ręki

Inwestycje / Nieruchomości

Apartamenty Senatorska w Łodzi Fot. HREIT SA

Apartamenty Senatorska są zlokalizowane w samym centrum miasta. Łatwo stąd dostać się samochodem na główne arterie miasta, aleje: Piłsudskiego oraz Jana Pawła II oraz ul. Rydza-Śmigłego. Taka lokalizacja zapewnia też możliwość dotarcia pieszo do wielu ważnych punktów na mapie miasta.

#HREIT: Budynek spełnia najwyższe standardy oszczędzania energii i dbałości o mieszkańców i środowisko #Łódź #BudownictwoMieszkaniowe #Inwestycje #Nieruchomości

W odległości około 50 m od apartamentowca znajduje się przystanek tramwajowy. Blisko stąd do przedszkoli, szkół podstawowych i średnich (także specjalistycznych: sportowej i muzycznej). Studentów i koneserów sztuki zainteresuje z pewnością bliskie sąsiedztwo Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej czy Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania.

Jeśli chodzi o placówki służby zdrowia, w bliskiej odległości zlokalizowane są dwie przychodnie, apteki oraz gabinety lekarzy specjalistów. Mimo otoczenia miejskiej infrastruktury z Apartamentów Senatorska łatwo dotrzemy do zielonych płuc Łodzi − pięknych parków: im. Jana Kilińskiego, im. Władysława Reymonta, Pasażu Abramowskiego, Źródlisk czy przyrodniczej enklawy „Nad Jasieniem”.

Łatwo stąd również dotrzeć do miejsc historycznych, takich jak: Księży Młyn czy Pałac Herbsta. W pobliżu znajdziemy też sklepy ogólnospożywcze, galerię handlową, restauracje, obiekty usługowe, kluby sportowe i fitness.

Prywatność w samym centrum

Apartamenty są doskonałą propozycją dla tych, którzy z jednej strony cenią prywatność, a z drugiej – chcą czerpać korzyści wynikające z życia w ścisłym centrum miasta, gwarantujące maksymalny komfort życia.

Łódź to miasto artystów i nowoczesnych technologii. To unikalne miejsce zainspirowało architektów do zaprojektowania klasycznej architektury w nowoczesnej odsłonie, gdzie doskonały design łączy się z innowacyjnością i funkcjonalnością. Elewacje o pionowych podziałach dodają bryłom lekkości, a zdobione, ręcznie formowane płytki klinkierowe w kolorze ciemnej czerwieni, doskonale wpisują się w klimat uroczych łódzkich kamieniczek. Natomiast metalowo-szklane elementy nawiązują do industrialnego charakteru miasta.

Projekt łączy formy nowoczesnej architektury ze sztuką współczesną. To propozycja unikalnego konceptu na polskim rynku nieruchomości − starannie wyselekcjonowanego projektu mieszkaniowego. Kaskadowy budynek (kolejne skrzydła mają 6, 5 i 4 kondygnacje) harmonijnie wpisuje się w industrialną tkankę miejską. Warto dodać, że taki układ mieszkań zapewnia apartamentom doskonałe doświetlenie.

W ramach inwestycji przewidziano 263 mieszkań 1-,2-,3- i 4-pokojowych o zróżnicowanych metrażach od 25 mkw. do 73,90 mkw. oraz 8 lokali usługowych. Zachowano tu idealne proporcje między metrażami, układem mieszkań, a powierzchnią części wspólnych i zadbano o wysokiej jakości detale wykonane z perfekcyjną starannością.

Wszystkie lokale mieszkalne na wyższych kondygnacjach posiadać będą balkony, natomiast dla tych znajdujących się na parterze, zaplanowano prywatne ogródki.

W części podziemnej przewidziano 263 miejsca postojowe, boksy garażowe dla samochodów osobowych, a także miejsca na rowery. Na potrzeby przyszłych lokatorów dodatkowo w ofercie dostępnych jest 47 komórek lokatorskich.

W każdym budynku znajdą się również wygodne windy cichobieżne.

Zainwestuj lub zamieszkaj w klimacie postindustrialnym

Inwestycję realizuje spółka HREIT S.A. Inwestor zadbał o to, by oferta została skomponowana dla bardzo wymagających klientów. Doskonale wyszkolona kadra zapewnia profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji projektu, dbając o najwyższe standardy jakości obsługi.

Właśnie ruszył II etap sprzedaży, gdzie do sprzedaży trafia 197 mieszkań i 8 lokali usługowych. Budynek spełnia najwyższe standardy oszczędzania energii i dbałości o mieszkańców i środowisko, dzięki temu mieszkania są funkcjonalne i niedrogie w eksploatacji.

To oferta zarówno dla osób chcących kupić mieszkanie na własny użytek, jak i tych traktujących go jako inwestycję, zapewniającą atrakcyjną stopę zwrotu przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Więcej informacji na stronie: www.apartamentysenatorska.pl.

Źródło: HREIT SA
Udostępnij artykuł: