Miasto na wyciągnięcie ręki

Inwestycje / Nieruchomości

Apartamenty Senatorska są zlokalizowane w samym centrum miasta. Łatwo stąd dostać się samochodem na główne arterie miasta, aleje: Piłsudskiego oraz Jana Pawła II oraz ul. Rydza-Śmigłego. Taka lokalizacja zapewnia też możliwość dotarcia pieszo do wielu ważnych punktów na mapie miasta.

Apartamenty Senatorska w Łodzi Fot. HREIT SA

Apartamenty Senatorska są zlokalizowane w samym centrum miasta. Łatwo stąd dostać się samochodem na główne arterie miasta, aleje: Piłsudskiego oraz Jana Pawła II oraz ul. Rydza-Śmigłego. Taka lokalizacja zapewnia też możliwość dotarcia pieszo do wielu ważnych punktów na mapie miasta.

#HREIT: Budynek spełnia najwyższe standardy oszczędzania energii i dbałości o mieszkańców i środowisko #Łódź #BudownictwoMieszkaniowe #Inwestycje #Nieruchomości

W odległości około 50 m od apartamentowca znajduje się przystanek tramwajowy. Blisko stąd do przedszkoli, szkół podstawowych i średnich (także specjalistycznych: sportowej i muzycznej). Studentów i koneserów sztuki zainteresuje z pewnością bliskie sąsiedztwo Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej czy Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania.Jeśli chodzi o placówki służby zdrowia, w bliskiej odległości zlokalizowane są dwie przychodnie, apteki oraz gabinety lekarzy specjalistów. Mimo otoczenia miejskiej infrastruktury z Apartamentów Senatorska łatwo dotrzemy do zielonych płuc Łodzi − pięknych parków: im. Jana Kilińskiego, im. Władysława Reymonta, Pasażu Abramowskiego, Źródlisk czy przyrodniczej enklawy „Nad Jasieniem”.Łatwo stąd również dotrzeć do miejsc historycznych, takich jak: Księży Młyn czy Pałac Herbsta. W pobliżu znajdziemy też sklepy ogólnospożywcze, galerię handlową, restauracje, obiekty usługowe, kluby sportowe i fitness.

Prywatność w samym centrum

Apartamenty są doskonałą propozycją dla tych, którzy z jednej strony cenią prywatność, a z drugiej – chcą czerpać korzyści wynikające z życia w ścisłym centrum miasta, gwarantujące maksymalny komfort życia.Łódź to miasto artystów i nowoczesnych technologii. To unikalne miejsce zainspirowało architektów do zaprojektowania klasycznej architektury w nowoczesnej odsłonie, gdzie doskonały design łączy się z innowacyjnością i funkcjonalnością. Elewacje o pionowych podziałach dodają bryłom lekkości, a zdobione, ręcznie formowane płytki klinkierowe w kolorze ciemnej czerwieni, doskonale wpisują się w klimat uroczych łódzkich kamieniczek. Natomiast metalowo-szklane elementy nawiązują do industrialnego charakteru miasta.Projekt łączy formy nowoczesnej architektury ze sztuką współczesną. To propozycja unikalnego konceptu na polskim rynku nieruchomości − starannie wyselekcjonowanego projektu mieszkaniowego. Kaskadowy budynek (kolejne skrzydła mają 6, 5 i 4 kondygnacje) harmonijnie wpisuje się w industrialną tkankę miejską. Warto dodać, że taki układ mieszkań zapewnia apartamentom doskonałe doświetlenie.W ramach inwestycji przewidziano 263 mieszkań 1-,2-,3- i 4-pokojowych o zróżnicowanych metrażach od 25 mkw. do 73,90 mkw. oraz 8 lokali usługowych. Zachowano tu idealne proporcje między metrażami, układem mieszkań, a powierzchnią części wspólnych i zadbano o wysokiej jakości detale wykonane z perfekcyjną starannością.Wszystkie lokale mieszkalne na wyższych kondygnacjach posiadać będą balkony, natomiast dla tych znajdujących się na parterze, zaplanowano prywatne ogródki.W części podziemnej przewidziano 263 miejsca postojowe, boksy garażowe dla samochodów osobowych, a także miejsca na rowery. Na potrzeby przyszłych lokatorów dodatkowo w ofercie dostępnych jest 47 komórek lokatorskich.W każdym budynku znajdą się również wygodne windy cichobieżne.

Zainwestuj lub zamieszkaj w klimacie postindustrialnym

Inwestycję realizuje spółka HREIT S.A. Inwestor zadbał o to, by oferta została skomponowana dla bardzo wymagających klientów. Doskonale wyszkolona kadra zapewnia profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji projektu, dbając o najwyższe standardy jakości obsługi.Właśnie ruszył II etap sprzedaży, gdzie do sprzedaży trafia 197 mieszkań i 8 lokali usługowych. Budynek spełnia najwyższe standardy oszczędzania energii i dbałości o mieszkańców i środowisko, dzięki temu mieszkania są funkcjonalne i niedrogie w eksploatacji.To oferta zarówno dla osób chcących kupić mieszkanie na własny użytek, jak i tych traktujących go jako inwestycję, zapewniającą atrakcyjną stopę zwrotu przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.Więcej informacji na stronie: www.apartamentysenatorska.pl.
Źródło: HREIT SA
Udostępnij artykuł: