Międzynarodowy Kongres Faktoringu: największe wydarzenie poświęcone finansowaniu firm w Polsce już 20 września

Wydarzenia

Kongres Faktoringu to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu spotkań menedżerów i praktyków faktoringu i finansów w Polsce. Udział w nim biorą uznani eksperci z całego świata. Omawiane są tu najważniejsze problemy przedsiębiorców i wyzwania stojące przed dostawcami usług faktoringowych zarówno w Polsce, jak i na innych rynkach.

IX Międzynarodowy Kongres Faktoringu

Kongres Faktoringu to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu spotkań menedżerów i praktyków faktoringu i finansów w Polsce. Udział w nim biorą uznani eksperci z całego świata. Omawiane są tu najważniejsze problemy przedsiębiorców i wyzwania stojące przed dostawcami usług faktoringowych zarówno w Polsce, jak i na innych rynkach.

#KongresFaktoringu to wydarzenie o szczególnym znaczeniu dla prezesów firm, dyrektorów departamentów finansowych, przedstawicieli środowiska naukowego oraz firm rozwijających infrastrukturę do współpracy z branżą faktoringową #faktoring

Już po raz dziewiąty eksperci w dziedzinie zarządzania płynnością spotykają się na największym wydarzeniu poświęconym finansowaniu firm w Polsce. Międzynarodowy Kongres Faktoringu na mapie konferencji branży finansowej wypracował sobie silną pozycję i uznanie. Przez lata przyciągnął wielkie grono wiernych słuchaczy i uczestników zarówno z Polski, jak i ze świata.Tegoroczna edycja odbędzie się 20 września w warszawskim hotelu Westin i poświęcona będzie m.in. wykorzystaniu nowych technologii w biznesie, finansach i faktoringu. Ocenie zostaną poddane szanse dla branży w kontekście rozwoju fintechów. Eksperci analizować będą także zmiany zachodzące w otoczeniu ekonomicznym i prawnym.

- Kongres Faktoringu to wydarzenie o szczególnym znaczeniu dla prezesów firm, dyrektorów departamentów finansowych, przedstawicieli środowiska naukowego oraz firm rozwijających infrastrukturę do współpracy z branżą faktoringową. Już dziś serdecznie zapraszamy - mówi Sebastian Grabek, Przewodniczący Komitetu Wykonawczego Polskiego Związku Faktorów.Nie zabraknie też prawdziwej gratki dla poszukiwaczy motywacji w codziennej pracy. Gościem specjalnym Kongresu będzie Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w milionach Polaków obudził chęć do wspólnego działania. Jego wykład będzie z pewnością wartościową inspiracją dla każdego.

Program Międzynarodowego Kongresu Faktoringu

W programie m.in. wystąpienia:Działaj i idź naprzód!- Jerzy Owsiak (Prezes Zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy),Faktoring na świecie i w Polsce w 2018 r.- Sebastian Grabek (Przewodniczący Komitetu Wykonawczego Polskiego Związku Faktorów)Panel dyskusyjny: Nowe technologie i spółki z sektora fintech na rynku faktoringu,- Moderator: Michał Pawlik (Prezes Zarządu SMEO),Ogłoszenie wyników konkursu „Złote Pióro PZF”Panel dyskusyjny: Klienci o faktoringu- Moderator: Małgorzata Szymańska (Dyrektor Departamentu Faktoringu Banku Ochrony Środowiska),Panel dyskusyjny: Zmiany w prawie – wpływ na przyszłość branży- Moderator: Paweł Bryła (Prezes Zarządu BGŻ BNP Paribas Faktoring)Na kongres zaprasza Polski Związek Faktorów we współpracy z Novabase - sponsorem głównym, Lendscape - sponsorem, FCI - partnerem merytorycznym, a także partnerami medialnymi: Dziennikiem Gazetą Prawną, magazynami: Bank, Nowoczesny Bank Spółdzielczy, My Company Polska, Life and More, Outsourcing and More, Gazeta MSP, Europejska Firma oraz portalami: Fintek.pl,AleBank.pl, CEO.com.pl, OutsourcingPortal.pl, MSPortal.pl, Biznes2Biznes.com, BCRpub.com i TRFNews.Więcej informacji na stronie: kongresfaktoringu.pl
Udostępnij artykuł: