Mikołajki z Bankiem Spółdzielczym w Brodnicy

Bankowość

Dokładnie w dzień Mikołajek odbyła się w naszym Banku od dłuższego czasu planowana akcja "Mikołajki z Bankiem Spółdzielczym w Brodnicy".

Wyjątkowo, w ten sobotni dzień otwarte zostały prawie wszystkie placówki Banku Spółdzielczego w Brodnicy, które poza aktywnym włączaniem się w licznie organizowane w miastach imprezy Mikołajkowe proponowały swoim klientom zimowy kredyt z niespodzianką na specjalnych – wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

Tego dnia nasz Bank odwiedził również święty Mikołaj, który w asyście Śnieżynek i Mikołajek obdarowywał wszystkich napotkanych przechodniów słodkościami oraz chętnie pozował do zdjęć.

Na wszystkich odwiedzających szóstego grudnia nasze placówki czekały liczne, miłe niespodzianki, a w Gdyni przedświąteczny festyn ze świątecznymi piosenkami, ciekawymi konkursami i licznymi nagrodami.

Mimo niesprzyjającej aury, dzięki wielu oznakom sympatii, które otrzymaliśmy od licznie odwiedzających tego dnia nasze oddziały Klientów, Mikołajkowa akcja przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Źródło: Bank Spółdzielczy w Brodnicy

Udostępnij artykuł: