Mikołajkowa premia dla młodych

Bankowość spółdzielcza / Bezgotówkowo

6 grudnia to czas radości i prezentów. Przekonali się o tym Klienci Banku Spółdzielczego w Limanowej.

BS w Limanowej
Fot. BS w Limanowej

6 grudnia to czas radości i prezentów. Przekonali się o tym Klienci Banku Spółdzielczego w Limanowej.

#AdamDudek: Racjonalne zarządzanie własnymi środkami jest jedną z podstawowych umiejętności, jaką powinni posiadać młodzi ludzie #BSwLimanowej #BankiSpóldzielcze #BankowośćSpółdzielcza

Oczywiście ci Klienci, którzy spełnili warunki Promocji „Premia za otwarcie konta”.Ponieważ to Oni otrzymali niespodziankę w postaci przelewu na rachunek w wysokości 50 złotych.Przypomnijmy: Bank Spółdzielczy w Limanowej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży przygotował wyjątkową, całkowicie darmową ofertę kont.

Dodatkowo młodzi mogli skorzystać z promocji i zyskać 50 zł premii za otwarcie konta.Edukacja finansowa młodych ludzi to również bardzo ważne wyzwanie i zadanie dla banków spółdzielczych.Potwierdza to w praktyce prezes Zarządu Adam Dudek.− Racjonalne zarządzanie własnymi środkami jest jedną z podstawowych umiejętności, jaką powinni posiadać młodzi ludzie.

Stąd też pomysł oferty kont skierowanych bezpośrednio do młodzieży.Dodatkowo od 15 września do 15 listopada br. młodzi mogli skorzystać z Promocji pod nazwą "Premia za otwarcie konta".Cieszymy się, że mogliśmy przekazać kolejne premie - podkreśla Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej Adam Dudek.
Udostępnij artykuł: