Miniporadnik od SKOK Ubezpieczenia

Finanse i gospodarka

Powstała piąta edycja miniporadnika dla dzieci przygotowanego przez SKOK Ubezpieczenia - "Bezpiecznie przez cały rok". Treść najnowszego wydania w atrakcyjny i zabawny sposób przypomina m.in. najważniejsze numery alarmowe, adresy i telefony. Zawiera również zagadki i krzyżówki, które mają przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa dzieci nie tylko na drogach, lecz także w wielu codziennych sytuacjach.

Najmłodsi czytelnicy w najnowszej edycji „Bezpiecznie przez cały rok” przeczytają również porady dotyczące bezpiecznego zachowania na drodze specjalnie dla nich przygotowane przez młodego kierowcę rajdowego Macieja Dreszera, którego marka SKOK Ubezpieczenia wspiera finansowo od kilku lat.

„Koniec wakacji i początek roku szkolnego to czas intensywnej pracy dla policjantów oraz innych służb porządkowych związanej z zapewnieniem bezpieczeństwa małoletnim pieszym” – mówi Jacek Jewuła, kierownik zespołu marketingu SKOK Ubezpieczenia. „A dla nas to dobry moment, by po raz kolejny zwrócić uwagę dzieci na kwestie bezpieczeństwa i to nie tylko na drodze, ale także w domu i czasie wolnym” – dodaje.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń

 

 

Udostępnij artykuł: