Mobilny kasjer – wygodne rozwiązanie dla punktów handlowych od Raiffeisen Polbank

Bankowość

Mobilny kasjer pozwala na przyjmowanie płatności kartą poza stanowiskiem kasowym.Współpracuje z systemami iOS, Android i Windows Mobile.

Mobilny kasjer pozwala na przyjmowanie płatności kartą poza stanowiskiem kasowym.Współpracuje z systemami iOS, Android i Windows Mobile.

Raiffeisen Polbank to pierwszy na polskim rynku i jeden z pierwszych w Europie agentów rozliczeniowych, który opracował i wdrożył innowacyjny sposób realizacji i rozliczeń transakcji kartami płatniczymi w punktach handlowych - Mobilny kasjer. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na zintegrowanie mobilnego terminala płatniczego Verifone VX600 z mobilnym systemem sprzedażowym zainstalowanym na systemach iOS, Android i Windows Mobile.

Dzięki Mobilnemu kasjerowi punkty handlowe zyskują możliwość szybszego i wygodniejszego przyjmowania płatności od klientów, a ci nie muszą już czekać w kolejkach - zakupu interesujących produktów mogą dokonać bezpośrednio przy sklepowej półce, poza stanowiskiem kasowym. Urządzenie pozwala na zeskanowania kodu kreskowego z etykiety produktu i przyjęcia płatności w dowolnym miejscu na terenie sklepu, a nawet poza nim. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku, które sprawdzi się przede wszystkim w punktach handlowo-usługowych.

Mobilny kasjer może być także z powodzeniem wykorzystywany w firmach, w których mobilna akceptacja płatności ma olbrzymie znaczenie, czyli organizujących imprezy w plenerze, biorących udział w targach, czy firmach kurierskich, dostarczających towar bezpośrednio do klienta.

Źródło: Raiffeisen Bank Polska S.A.

Udostępnij artykuł: