mojbank.pl – nowa strona internetowa Zrzeszenia BPS

Bankowość spółdzielcza

Osoby zainteresowane usługami finansowymi świadczonymi przez Banki Spółdzielcze z całej Polski, zyskały nowe źródło informacji: ruszyła strona internetowa www.mojbank.pl. Na stronie łatwo znaleźć najbliższy bank spółdzielczy, sprawdzić jaką ma ofertę, a także pozostawić kontakt.

mojbank.pl, BPS
Źródło: Grupa BPS

Osoby zainteresowane usługami finansowymi świadczonymi przez Banki Spółdzielcze z całej Polski, zyskały nowe źródło informacji: ruszyła strona internetowa www.mojbank.pl. Na stronie łatwo znaleźć najbliższy bank spółdzielczy, sprawdzić jaką ma ofertę, a także pozostawić kontakt.

#mojbank.pl dostosowuje się do przeglądania na różnych ekranach, w tym na urządzeniach mobilnych. Menu jest intuicyjne i uproszczone, wyszukiwanie informacji szybkie, a nawigacja spójna #BankiSpółdzielcze #ZrzeszenieBPS #nowawww #GrupaBPS

Z nowej strony korzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, jednostki samorządu terytorialnego, wspólnoty mieszkaniowe, fundacje i stowarzyszenia oraz rolnicy.

Każdy ma możliwość łatwego i szybkiego nawiązania kontaktu z najbliższym bankiem spółdzielczym. Z każdego miejsca serwisu użytkownik może wypełnić formularz kontaktowy lub wyszukać adres placówki.

Hasło przewodnie to: Jesteś u siebie!

Komunikacja i pozyskiwanie nowych klientów

Strona ma wspierać akwizycję nowych klientów banków spółdzielczych Grupy BPS. Stanowi także dodatkowy kanał komunikacji oferty produktów bankowych i spółek z Grupy.

Serwis www.mojbank.pl to również miejsce informacji o Zrzeszeniu BPS. Buduje i wspiera wizerunek, wiarygodność i rozpoznawalność Zrzeszenia na rynku.

Przeglądanie ‒ na każdym ekranie

Strona została zaprojektowana zgodnie z najnowocześniejszymi trendami graficznymi i funkcjonalnymi. Dostosowuje się do przeglądania na różnych ekranach, w tym na urządzeniach mobilnych. Menu jest intuicyjne i uproszczone, wyszukiwanie informacji szybkie, a nawigacja spójna.

mojbank.pl
Źródło: Grupa BPS

Odwiedzający nową stronę mają do dyspozycji cztery zakładki:

‒ NASZA GRUPA, gdzie zostało przedstawione Zrzeszenie BPS i zasady, jakimi kieruje się w codziennej działalności;

‒ NASI KLIENCI, to prezentacja grup klientów, do których kierowana jest oferta Banków Spółdzielczych Grupy BPS – pozwala przekonać się, że także oni mogą skorzystać z usług najbliższego banku spółdzielczego;

‒ NASZA OFERTA, gdzie został opisany szeroki wachlarz usług finansowych oferowanych przez banki spółdzielcze;

‒ NASZE SPOŁECZNOŚCI to miejsce, w którym prezentowane są lokalne inicjatywy
i społeczności. Dzięki temu użytkownik dowiaduje się, czym jest nowoczesna spółdzielczość i co – oprócz bankowości – definiuje Grupę BPS.

W przyszłości serwis będzie pełnił funkcje wspierające przy konkretnych kampaniach reklamowych.

Źródło: Grupa BPS

O Grupie BPS

Grupa BPS to największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce. Tworzy je 328 banków spółdzielczych zrzeszonych z Bankiem BPS.

Banki spółdzielcze z Grupy BPS to ponad 2 300 placówek, z dostępem do ponad 2 200 bezprowizyjnych bankomatów w całej Polsce dla swoich klientów. Banki spółdzielcze z Grupy BPS obsługują klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz jednostki samorządu terytorialnego. Oferują produkty i usługi finansowe dostosowane do potrzeb lokalnych społeczności, w których działają.

Grupa BPS oferuje usługi finansowe w zakresie obsługi maklerskiej, faktoringu, leasingu oraz funduszy inwestycyjnych. 

Bądź na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter >>>

Źródło: Grupa BPS
Udostępnij artykuł: