Możliwe automatyczne przedłużania kredytów odnawialnych dla firm o trzy miesiące w ING

Firma

ING Bank Śląski wprowadził możliwość automatycznego przedłużania kredytów odnawialnych dla firm o trzy miesiące. Nowa procedura obowiązuje od 13 marca br.

Logo ING Banku Śląski
Logo ING Banku Śląski Fot. Materiały prasowe

ING Bank Śląski wprowadził możliwość automatycznego przedłużania kredytów odnawialnych dla firm o trzy miesiące. Nowa procedura obowiązuje od 13 marca br.

ING Bank Śląski: Kredyt odnawialny, który nie był w trakcie indywidualnego procesu restrukturyzacji lub windykacji i będzie zapadał w najbliższym czasie, będzie odnowiony według nowej procedury z możliwością kolejnego wydłużenia @ING__Polska

Dodatkowo, od poniedziałku 16 marca ING Bank Śląski i ING Lease oferują szybką i uproszczoną procedurę rozpatrywania wniosków o zmianę harmonogramu spłat i odroczenia rat kredytowych lub leasingowych.

Kredyt odnawialny, który nie był w trakcie indywidualnego procesu restrukturyzacji lub windykacji i będzie zapadał w najbliższym czasie, będzie odnowiony według nowej procedury z możliwością kolejnego wydłużenia.

Skorzystanie z tej możliwości wymaga jedynie akceptacji przez Klienta w bankowości internetowej dokumentu, który automatycznie został wystawiony przez Bank.

Zobacz więcej najnowszych wiadomości o wpływie koronawirusa na gospodarkę >>>

Dodatkowo Bank oraz ING Lease realizuje uproszczoną i przyspieszoną procedurę rozpatrywania wniosków o odroczenie spłaty ratalnych kredytów firmowych.

I zmianę harmonogramu kontraktów leasingowych. Wystarczy do tego jedynie wniosek Klienta.  

Czytaj także: Jak największe państwa w Europie walczą z gospodarczymi zagrożeniami COVID-19, raport Euler Hermes

Szczegółowych informacji na temat możliwości skorzystania z ułatwień kredytowych udzielają Klientom pracownicy Business Center oraz Doradcy Klienta ING.

Czytaj także: Koronawirus w Polsce. Banki przedstawiają “pakiet pomocowy”: uproszczone wakacje kredytowe, odroczenie spłat rat leasingowych, płatności zbliżeniowe bez PIN-u do 100 zł. Co jeszcze?

Źródło: ING Bank Śląski
Udostępnij artykuł: