Na listę ostrzeżeń publicznych KNF trafił nowy podmiot

Z rynku

Na liście ostrzeżeń publicznych KNF pojawił się we wtorek nowy podmiot: Maxi Services Ltd, poinformował Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) - Logo
Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) - Logo (źródło: KNF)

Na liście ostrzeżeń publicznych KNF pojawił się we wtorek nowy podmiot: Maxi Services Ltd, poinformował Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.

Na liście ostrzeżeń publicznych KNF pojawił się nowy podmiot: Maxi Services Ltd, poinformował @uknf #KNF #ListaOstrzeżeńPublicznychKNF

"We wtorek, 16 lipca 2019 r. na listę ostrzeżeń publicznych KNF został wpisany nowy podmiot:- Maxi Services Ltd (działalność prowadzona za pośrednictwem platformy Maxitrade). Podmiot nie jest zarejestrowany w Polsce. Postępowanie w sprawie o czyn z art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (prowadzenie działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez wymaganego zezwolenia lub upoważnienia) jest prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Przewodniczący KNF przystąpił do postępowania zainicjowanego przez inny podmiot", informuje w komunikacie UKNF.

Przypomnijmy, że na listę ostrzeżeń publicznych KNF trafiają podmioty, wobec których Komisja zdecydowała o złożeniu do prokuratury zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.Pełna lista ostrzeżeń publicznych KNF >>> 
Udostępnij artykuł: