Nagroda Finansista Roku 2013 dla Mariusza Gazdy, prezesa SKOK Wołomin

Finanse i gospodarka

Gazeta Finansowa rozstrzygnęła XIV edycję konkursu Finansista Roku. Redakcja przyznała tytuł Finansista Roku 2013  Mariuszowi Gaździe, prezesowi SKOK Wołomin.

W uzasadnieniu, kapituła nagrody podała, że przyznano ją za wzmacnianie pozycji SKOK Wołomin w gronie znaczących instytucji finansowych i sukces oferty pożyczkowej. SKOK w Wołominie jest obecnie drugim co do wielkości SKOK-iem w Polsce.  Na dzień 31.01.2014 Kasa obsługiwała blisko 80 tysięcy członków, a aktywa Kasy wynosiły 2,99 mld zł.

Wołomiński SKOK to 102 placówki w całej Polsce. Kasa może się pochwalić niskim wskaźnikiem przeterminowanych pożyczek, wynoszącym około 4% przy średniej na rynku pożyczek gotówkowych, wynoszącej 17%. Kasa postawiła też na rzetelne informowanie klientów o rzeczywistym oprocentowaniu pożyczki i wszelkich związanych z nią kosztach. Przejrzystość plus udana kampania reklamowa, rozpoczęta w ostatnim kwartale ubiegłego roku, przyniosły efekt w postaci dużego zainteresowania klientów.

Jesteśmy firmą z rodzimym kapitałem, a przyznana nagroda jest dowodem na to jak duży potencjał mają polskie instytucje. Wyróżnienie odbieram za osobisty sukces – mój i ludzi, którzy na co dzień budują wartość firmy – mówi Mariusz Gazda, prezes SKOK Wołomin.
140215.finansista.roku.02.550x366

Uroczysta Gala finałowa konkursu odbyła się 13 lutego 2014 roku w Warszawie.

Źródło: SKOK Wołomin

Udostępnij artykuł: