Nagroda Finansista Roku 2013 dla Mariusza Gazdy, prezesa SKOK Wołomin

Finanse i gospodarka

Gazeta Finansowa rozstrzygnęła XIV edycję konkursu Finansista Roku. Redakcja przyznała tytuł Finansista Roku 2013  Mariuszowi Gaździe, prezesowi SKOK Wołomin.

Gazeta Finansowa rozstrzygnęła XIV edycję konkursu Finansista Roku. Redakcja przyznała tytuł Finansista Roku 2013  Mariuszowi Gaździe, prezesowi SKOK Wołomin.

W uzasadnieniu, kapituła nagrody podała, że przyznano ją za wzmacnianie pozycji SKOK Wołomin w gronie znaczących instytucji finansowych i sukces oferty pożyczkowej. SKOK w Wołominie jest obecnie drugim co do wielkości SKOK-iem w Polsce.  Na dzień 31.01.2014 Kasa obsługiwała blisko 80 tysięcy członków, a aktywa Kasy wynosiły 2,99 mld zł.

Wołomiński SKOK to 102 placówki w całej Polsce. Kasa może się pochwalić niskim wskaźnikiem przeterminowanych pożyczek, wynoszącym około 4% przy średniej na rynku pożyczek gotówkowych, wynoszącej 17%. Kasa postawiła też na rzetelne informowanie klientów o rzeczywistym oprocentowaniu pożyczki i wszelkich związanych z nią kosztach. Przejrzystość plus udana kampania reklamowa, rozpoczęta w ostatnim kwartale ubiegłego roku, przyniosły efekt w postaci dużego zainteresowania klientów.

- Jesteśmy firmą z rodzimym kapitałem, a przyznana nagroda jest dowodem na to jak duży potencjał mają polskie instytucje. Wyróżnienie odbieram za osobisty sukces - mój i ludzi, którzy na co dzień budują wartość firmy - mówi Mariusz Gazda, prezes SKOK Wołomin.
140215.finansista.roku.02.550x366

Uroczysta Gala finałowa konkursu odbyła się 13 lutego 2014 roku w Warszawie.

Źródło: SKOK Wołomin

Udostępnij artykuł: