Najwyższa Jakość Quality International dla ubezpieczenia Europy

Finanse i gospodarka

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej dla firm z sektora MSP, stworzone przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A., zostało docenione przez niezależne grono ekspertów i nagrodzone tytułem Najwyższa Jakość Quality International. To komfortowe ubezpieczenie dla małych i średnich firm zapewnia kompleksową pomoc prawną w sytuacji sporów sądowych.

– Sektor małych i średnich przedsiębiorstw intensywnie rośnie, a wraz z jego rozwojem potrzebne są innowacyjne rozwiązania zapewniające ochronę właścicielom tych firm. Taką właśnie funkcję pełni nasz produkt ubezpieczeniowy. Cieszymy się, że zyskał on wysoką ocenę i został wyróżniony w konkursie promującym najwyższą jakość – mówi Krzysztof Mędrala, Wiceprezes Towarzystwa Ubezpieczeń Europa S.A.

Program Najwyższa Jakość Quality International jest organizowany przez redakcję Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jest skierowany do podmiotów, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub systemu zarządzania.

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej dla firm z sektora MSP jest przeznaczone dla mikrofirm i małych przedsiębiorstwach, które ze względu na skalę prowadzonej działalności nie posiadają w swoich strukturach działów prawnych ani nie współpracują na stałe z radcami prawnymi. W praktyce ubezpieczenie to umożliwia zwrot kosztów procesu sądowego, postępowania egzekucyjnego oraz kosztów notarialnych w sytuacji powstania sporu prawnego związanego z prowadzoną przez przedsiębiorcę działalnością gospodarczą. Ubezpieczenie dostępne jest w kanale bancassurance, tj. w bankach, w których przedsiębiorca otworzy rachunek bieżący dla swojej firmy. Ochrona Prawna dla MSP w formie grupowych umów ubezpieczenia zapewnia możliwość ochrony w szerszym zakresie w porównaniu do powszechnych na rynku ubezpieczeń indywidualnych przy jednocześnie niższej cenie.

Udostępnij artykuł: