Nasz Bank – ekspertem także ubezpieczeniowym

Bankowość

Z ogromną przyjemnością informuję, że Bank Spółdzielczy w Lubartowie otrzymał kolejne wyróżnienie. Tym razem to Grupa Finansowa Concordia doceniła nas za wieloletnią współpracę, lojalność i zaufanie jak i za aktywną działalność jako Lidera w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym oraz pełne zaangażowanie w kształtowaniu pozytywnego jej wizerunku, przyznając tytuł Eksperta Concordii, oferującego pełną paletę produktową Concordii Ubezpieczenia.

Pamiątkowy piękny grawerton potwierdzający to wyróżnienie, który z dumą Państwu prezentuję, w dniu 7 maja bieżącego roku przekazała osobiście na moje ręce Pani Urszula Ziomek, Dyrektor Oddziału Concordia w Lublinie.

W imieniu Zarządu, jego Pracowników oraz własnym dziękuję Kierownictwu Concordii za dostrzeżenie osiągnięć i tak wysoką ocenę Banku jako partnera w działalności ubezpieczeniowej, wyrażając przy tym nadzieję na dalszy, obustronnie korzystny rozwój wzajemnej współpracy, realizowanej dla dobra i bezpieczeństwa naszych Klientów oraz Ich mienia.

Władysław Mikucewicz
Prezes Zarządu Banku
Bank Spółdzielczy w Lubartowie

Udostępnij artykuł: