Netto czynne do 23.00.

Gospodarka

Od czwartku, 29 października, sieć handlowa Netto wydłuża czas pracy swoich sklepów do godziny 23.00.

W odpowiedzi na wprowadzone przez rząd 24 października br. na terenie całej Polski ograniczenia dotyczące liczby kupujących, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie, Netto wydłuży godziny funkcjonowania swoich placówek.

Od 29 października br. wszystkie sklepy Netto, z wyjątkiem placówek zlokalizowanych w centrach handlowych, będą otwarte w godzinach 6-23, aż do odwołania.

W celu dodatkowego usprawnienia zakupów oraz zwiększenia bezpieczeństwa, Netto przez cały czas umożliwia sprawdzanie natężenia ruchu w swoich sklepach.

Jest to możliwe dzięki modułowi, znajdującemu się na podstronie „Znajdź sklep” na stronie internetowej dyskontera, który pokazuje przewidywaną liczbę przebywających w danym sklepie klientów, w każdej godzinie jego funkcjonowania.

Każda klient może sprawdzić ruch w wybranej placówce i zaplanować bezpieczne zakupy, unikając tym samym godzin szczytu oraz oczekiwania w kolejce na wejście do sklepu.

Netto posiada blisko 400 sklepów oraz trzy magazyny dystrybucyjne, dzięki czemu zajmuje trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów.

Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Źródło: Netto Polska
Udostępnij artykuł: