Netto czynne do 23.00.

Gospodarka

Od czwartku, 29 października, sieć handlowa Netto wydłuża czas pracy swoich sklepów do godziny 23.00.

Od czwartku, 29 października, sieć handlowa Netto wydłuża czas pracy swoich sklepów do godziny 23.00.

W odpowiedzi na wprowadzone przez rząd 24 października br. na terenie całej Polski ograniczenia dotyczące liczby kupujących, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie, Netto wydłuży godziny funkcjonowania swoich placówek.

Od 29 października br. wszystkie sklepy Netto, z wyjątkiem placówek zlokalizowanych w centrach handlowych, będą otwarte w godzinach 6-23, aż do odwołania.

W celu dodatkowego usprawnienia zakupów oraz zwiększenia bezpieczeństwa, Netto przez cały czas umożliwia sprawdzanie natężenia ruchu w swoich sklepach.

Jest to możliwe dzięki modułowi, znajdującemu się na podstronie „Znajdź sklep” na stronie internetowej dyskontera, który pokazuje przewidywaną liczbę przebywających w danym sklepie klientów, w każdej godzinie jego funkcjonowania.

Każda klient może sprawdzić ruch w wybranej placówce i zaplanować bezpieczne zakupy, unikając tym samym godzin szczytu oraz oczekiwania w kolejce na wejście do sklepu.

Netto posiada blisko 400 sklepów oraz trzy magazyny dystrybucyjne, dzięki czemu zajmuje trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów.

Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Źródło: Netto Polska
Udostępnij artykuł: