Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy

Finanse i gospodarka

Ergo Hestia wspólnie z polskimi kierowcami, siedmiorgiem czołowych polskich blogerów motoryzacyjnych oraz z Michałem Kościuszko przygotowuje Niecodzienny Poradnik Codziennej Jazdy.

Jak podkreśla Maciej Kuźmicz, dyrektor Biura Komunikacji Ergo Hestii, polscy kierowcy są znani nie tylko z fantazji na drodze, lecz także z dużego doświadczenia. „Zależy nam, żeby podzielili się tą wiedzą; wspólnie chcielibyśmy zebrać najcenniejsze porady bezpiecznej jazdy polskich kierowców i udostępnić wszystkim, którzy chcą jeździć bezpiecznie” – dodaje.

Akcja #postępyRobię będzie trwać na blogach i w mediach społecznościowych: na Facebooku oraz na kanale YouTube Ergo Hestii. Dodatkowo każdy polski kierowca będzie mógł wysłać swoją poradę na wskazany adres mailowy, a na najciekawsze propozycje czekają nagrody, m.in. kursy bezpiecznej jazdy w Szkole Jazdy Michała Kościuszko. Będą też opublikowane w multimedialnym „Niecodziennym poradniku codziennej jazdy”. Partnerem akcji jest wydawnictwo Helion, a patronem medialnym Radio RMF.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: