Nieoprocentowany kredyt w rachunku przez 2 miesiące

Bankowość / Finanse i gospodarka

Osoby, które do końca sierpnia uzyskają w Raiffeisen Bank Polska limit zadłużenia w koncie, przez dwa miesiące będą mogły korzystać z nieoprocentowanego kredytu.

Osoby, które do końca sierpnia uzyskają w Raiffeisen Bank Polska limit zadłużenia w koncie, przez dwa miesiące będą mogły korzystać z nieoprocentowanego kredytu.

"Premia na wakacje" to promocja Raiffeisen Bank Polska dla osób, które otworzą sobie możliwość zadłużania się w koncie osobistym typu Comfort lub Premium. Obejmuje ona zarówno obecnych klientów, którzy limitu kredytowego nie mają, jak i osoby nieposiadające jeszcze rachunku w Raiffeisenie.

W ramach promocji oprocentowanie przez pierwsze dwa miesiące trwania umowy niezależnie od przyznanej kwoty wynosi 0%. Po tym okresie klientów będzie obowiązywać oprocentowanie standardowe, zgodne z posiadanym pakietem. Opłata za przyznanie limitu zadłużenia ustalono niezależnie od kwoty kredytu na 50 zł - daje to dużą oszczędność zwłaszcza tym osobom, które chciałyby uzyskać wysoki limit kredytowy, gdyż standardowo opłata sięga 1,6% jego wartości (a minimum 50 zł).

"W okresie letnim, niezależnie od koniunktury gospodarczej, Polacy wydają więcej pieniędzy, chociażby na remonty czy na wyjazdy wakacyjne. Mamy nadzieję, że możliwość skorzystania z nieoprocentowanego kredytu aż przez dwa miesiące skłoni kolejne osoby do otwarcia limitu zadłużenia w koncie. To obok karty kredytowej najszybszy sposób na dodatkowe środki, które pozwolą pokryć mniej lub bardziej zaplanowane wydatki" - mówi Grzegorz Skowronek, Kierownik Zespołu Kart Kredytowych i Kredytów Konsumenckich w Raiffeisen Bank Polska.

Standardowe oprocentowanie limitu zadłużenia w koncie zawiera się między 0% a 17,99%. Posiadacze rachunku typu Premium mogą stale korzystać z nieoprocentowanego kredytu do wysokości 1000 zł oraz powyżej 40 tys. zł.

Marcin Jedliński
rzecznik prasowy
Raiffeisen Bank Polska S.A.

Udostępnij artykuł: