Nissan Qashqai dla Klienta ESBANKU Banku Spółdzielczego

Tylko u nas

"Twoje marzenia procentują" - pod takim hasłem odbyła się kolejna edycja loterii "Lokata SGB", organizowanej przez Spółdzielczą Grupę Bankową. W loterii uczestniczyli Klienci 130 Banków zrzeszonych w SGB, w tym Klienci ESBANKU Banku Spółdzielczego. Tym razem marzenia zaprocentowały dla jednego z Klientów radomszczańskiego Banku. Nagroda główna - samochód osobowy Nissan Qashqai - trafiła do Pana Łukasza Merca.

Pan Łukasz, który kluczyki do samochodu odebrał z rąk Prezesa Zarządu ESBANKU Banku Spółdzielczego Jacka Zacharewicza w czwartek 17 grudnia, nie krył swojej radości z wygranej.

„Jestem Klientem ESBANKU od około 9 lat, tu założyłem swoje pierwsze konto. Lokatę z nagrodami założyłem po raz trzeci, można powiedzieć, że spełniło się powiedzenie – do trzech razy sztuka. Zachęcam innych do udziału w takich loteriach, bo oprócz dobrego oprocentowania, przy odrobinie szczęścia, można także wygrać wspaniałe nagrody, czego ten samochód jest najlepszym przykładem. Tak się składa, że myślałem o zmianie samochodu na nowy, teraz problem mam z głowy. Marzenia się spełniają.” – Tak podsumował swoją wygraną Łukasz Merc.

Promocyjną lokatę na minimum 500 zł na okres 3 lub 6 miesięcy można było założyć w ESBANKU Banku Spółdzielczym od stycznia do kwietnia 2015 roku. Losowanie nagród odbyło się w listopadzie, w siedzibie SGB-Banku S.A. w Poznaniu. Łączna pula nagród opiewała na blisko pół miliona złotych. Do Klientów każdego z Banków uczestniczących promocji trafiły nagrody II stopnia, w tym karta podarunkowa Media Markt o wartości 2 000 zł, zegarki Casio oraz kosmetyczki Wittchen. Nagroda główna była tylko jedna.

„Wygrana Pana Łukasza to dla nas ogromna radość – mówi Jacek Zacharewicz – Prezes Zarządu ESBANKU Banku Spółdzielczego. Tym większa, że w roku Jubileuszu 90-lecia do naszych Klientów trafił już drugi Nissan Qashqai. W czerwcu samochód odebrał zwycięzca naszej Złotej Lokaty. Jak widać, lokaty w ESBANKU Banku Spółdzielczym to dla naszych Klientów nie tylko gwarancja zysku, ale i szansa na cenną nagrodę. Zapraszamy do naszych placówek i do udziału w kolejnych edycjach loterii promocyjnych. Już 18 stycznia w naszym Banku rusza nowa edycja loterii promocyjnej SGB. Tym razem nagrodą główną będzie Opel Astra. Mam nadzieję, że szczęście ponownie uśmiechnie się do któregoś z naszych Klientów.”

151218.esbank.01.600x450

Sprzedaż promocyjnych lokat SGB potrwa do 15 kwietnia, a losowanie nagród odbędzie się w listopadzie 2016 r. Wcześniej, bo 9 kwietnia, poznamy nazwisko szczęśliwego zdobywcy samochodu Kia Rio – nagrody głównej w Złotej Lokacie X.

Źródło: ESBANK

Udostępnij artykuł: