Niższe ceny przelewów dla aktywnych przedsiębiorców

Bankowość

Bank Ochrony Środowiska premiuje przedsiębiorców realizujących dużo przelewów. Posiadacze Konta Wyjątkowego Biznes dla Aktywnych wraz z rosnącą liczbą transakcji płacą za nie mniej. Spada też miesięczna opłata za rachunek. Konto oferowane jest firmom prowadzącym pełną księgowość.

Taryfa Opłat i Prowizji do Konta Wyjątkowego Biznes dla Aktywnych (KWB dla Aktywnych) uwzględnia dwie ceny przelewów internetowych. Standardowa stawka to 0,95 zł. Jednak już po zrealizowaniu 50 transferów w formie ELIXIR w danym miesiącu prowizja ponoszona przez firmę za przelewy spada od kolejnego dnia do 0,65 zł. Dodatkowo, obniżona może zostać miesięczna opłata za sam rachunek. Po zrealizowaniu co najmniej 100 przelewów w danym miesiącu opłata za jego prowadzenie spada z 59 zł do 39 zł w kolejnym miesiącu.

Podobnie jak pozostałe oferowane przez Bank Ochrony Środowiska Konta Wyjątkowe Biznes, również KWB dla Aktywnych umożliwia klientowi dostęp do podstawowej funkcjonalności rachunku bieżącego, a resztę usług może dobrać sobie sam dzięki dwóm opcjonalnym modułom – rozliczeniowemu oraz FX, w ramach których otrzymuje bezpłatnie m.in. cztery rachunki pomocnicze, dwie karty płatnicze, wypłaty z bankomatów krajowych, a także ma obniżone opłaty za przelewy zagraniczne. Wszystkie elektroniczne przelewy do ZUS/US są bezpłatne.

Obok KWB dla Aktywnych BOŚ Bank oferuje przedsiębiorcom rozliczającym się na zasadach pełnej księgowości jeszcze trzy inne rachunki. Dla firm o najmniejszej skali działania dedykowane jest Konto Wyjątkowe Biznes Start. Jest ono skierowane do przedsiębiorców rozpoczynających działalność lub działających, w oparciu o pełną księgowość, nie dłużej niż 12 miesięcy. Jego atutem jest brak opłat przez 18 miesięcy za prowadzenie rachunku i bezpłatne przelewy krajowe (ELIXIR) zlecane drogą elektroniczną. Kolejnym jest Konto Wyjątkowe Biznes, przygotowane na potrzeby nieco większych firm. Największym przedsiębiorcom oferowane jest Konto Wyjątkowe Biznes Plus, gdzie w ramach podstawowej opłaty za prowadzenie rachunku, jego posiadacz od razu może korzystać bezpłatnie z dwóch modułów – rozliczeniowego oraz FX, w ramach których otrzymuje cztery rachunki pomocnicze, dwie karty płatnicze, a także ma obniżone opłaty za przelewy zagraniczne.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A

Udostępnij artykuł: